ANCRIOVI TIME S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Micești, Municipiul Alba Iulia, înmatriculată la 5 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ANCRIOVI TIME S.R.L.
- CUI
- 42213063
- Nr. înmatriculare
- J1/142/2020
- EUID
- ROONRC.J1/142/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- PREDEAL, nr. 28, Loc. Micești, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Localitate
- Loc. Micești, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Cod poștal
- 510002
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHELEMEN OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 333 din 472 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Alba, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 7.856 din 10.678 în tot județul, și locul 4.270 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.430 lei | -22.751 lei | 1 | 50.930 lei | 22.283 lei | 28.647 lei |
| 2024 | 56.340 lei | -73.857 lei | 1 | 79.076 lei | 27.678 lei | 51.398 lei |
| 2023 | 265.418 lei | 179.363 lei | 1 | 207.438 lei | 27.835 lei | 179.603 lei |
| 2022 | 142.136 lei | 51.281 lei | 1 | 95.156 lei | 16.436 lei | 78.720 lei |
| 2020 | 140.383 lei | 92.982 lei | 1 | 111.066 lei | 17.884 lei | 93.182 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.430 lei
- Venituri totale
- 63.430 lei
- Cheltuieli totale
- 86.181 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.751 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.751 lei
- Active imobilizate
- 1.803 lei
- Active circulante
- 49.127 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 853 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.274 lei
- Datorii
- 22.283 lei
- Capitaluri
- 28.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.340 lei
- Venituri totale
- 56.340 lei
- Cheltuieli totale
- 129.965 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 73.625 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 73.857 lei
- Active imobilizate
- 2.636 lei
- Active circulante
- 76.440 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.912 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.528 lei
- Datorii
- 27.678 lei
- Capitaluri
- 51.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 265.418 lei
- Venituri totale
- 265.418 lei
- Cheltuieli totale
- 83.454 lei
- Profit brut
- 181.964 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 179.363 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 207.438 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.897 lei
- Casa și conturi la bănci
- 179.541 lei
- Datorii
- 27.835 lei
- Capitaluri
- 179.603 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.136 lei
- Venituri totale
- 142.136 lei
- Cheltuieli totale
- 89.462 lei
- Profit brut
- 52.674 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.281 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 95.156 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.988 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.168 lei
- Datorii
- 16.436 lei
- Capitaluri
- 78.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 140.383 lei
- Venituri totale
- 140.383 lei
- Cheltuieli totale
- 46.097 lei
- Profit brut
- 94.286 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.982 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 167 lei
- Active circulante
- 110.899 lei
- Stocuri
- 3.431 lei
- Creanțe
- 23.282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.186 lei
- Datorii
- 17.884 lei
- Capitaluri
- 93.182 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului