ANAROX STAR COMPANY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Crucea, Comuna Lungani, înmatriculată la 27 mai 2009.
Identitate
- Denumire legală
- ANAROX STAR COMPANY SRL
- CUI
- 25606410
- Nr. înmatriculare
- J22/1022/2009
- EUID
- ROONRC.J22/1022/2009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 mai 2009
Sediu social
- Adresă
- Sat Crucea, Comuna Lungani, Iași
- Localitate
- Sat Crucea, Comuna Lungani, Iași
- Cod poștal
- 707286
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 15 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.05.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TEZU CLAUDIU IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Iași; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 84.627 lei | 59.553 lei | — | 128.239 lei | 170.036 lei | -41.797 lei |
| 2019 | 94.547 lei | 88.663 lei | — | 122.632 lei | 135.319 lei | -12.687 lei |
| 2018 | 189.100 lei | 78.078 lei | — | 108.727 lei | 131.999 lei | -23.272 lei |
| 2017 | 414.987 lei | 83.615 lei | — | 114.656 lei | 132.391 lei | -17.735 lei |
| 2016 | 93.212 lei | 56.753 lei | — | 65.601 lei | 110.198 lei | -44.597 lei |
| 2014 | 113.936 lei | 46.783 lei | — | 52.286 lei | 106.853 lei | -54.567 lei |
| 2013 | 354.306 lei | 22.816 lei | — | 98.778 lei | 177.352 lei | -78.574 lei |
| 2012 | 185.798 lei | -14.103 lei | 0 | 79.500 lei | 180.850 lei | -101.350 lei |
| 2011 | 115.074 lei | -32.815 lei | — | 81.503 lei | 168.750 lei | -87.247 lei |
| 2010 | 16.456 lei | -43.255 lei | — | 71.695 lei | 126.127 lei | -54.432 lei |
| 2009 | 11.970 lei | -11.377 lei | — | 86.297 lei | 97.474 lei | -11.177 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.627 lei
- Venituri totale
- 84.627 lei
- Cheltuieli totale
- 22.535 lei
- Profit brut
- 62.092 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 128.239 lei
- Stocuri
- 40.366 lei
- Creanțe
- 21.577 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.296 lei
- Datorii
- 170.036 lei
- Capitaluri
- -41.797 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 94.547 lei
- Venituri totale
- 94.547 lei
- Cheltuieli totale
- 3.048 lei
- Profit brut
- 91.499 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.663 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 122.632 lei
- Stocuri
- 33.664 lei
- Creanțe
- 20.975 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.993 lei
- Datorii
- 135.319 lei
- Capitaluri
- -12.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.100 lei
- Venituri totale
- 189.100 lei
- Cheltuieli totale
- 105.349 lei
- Profit brut
- 83.751 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.078 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 108.727 lei
- Stocuri
- 28.870 lei
- Creanțe
- 20.975 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.882 lei
- Datorii
- 131.999 lei
- Capitaluri
- -23.272 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 414.987 lei
- Venituri totale
- 414.987 lei
- Cheltuieli totale
- 318.923 lei
- Profit brut
- 96.064 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.615 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 114.656 lei
- Stocuri
- 29.080 lei
- Creanțe
- 19.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 65.796 lei
- Datorii
- 132.391 lei
- Capitaluri
- -17.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.212 lei
- Venituri totale
- 93.212 lei
- Cheltuieli totale
- 33.294 lei
- Profit brut
- 59.918 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.753 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.601 lei
- Stocuri
- 22.459 lei
- Creanțe
- 16.553 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.589 lei
- Datorii
- 110.198 lei
- Capitaluri
- -44.597 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 113.936 lei
- Venituri totale
- 113.936 lei
- Cheltuieli totale
- 67.153 lei
- Profit brut
- 46.783 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.783 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 52.286 lei
- Stocuri
- 19.103 lei
- Creanțe
- 14.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.423 lei
- Datorii
- 106.853 lei
- Capitaluri
- -54.567 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 354.306 lei
- Venituri totale
- 354.382 lei
- Cheltuieli totale
- 321.170 lei
- Profit brut
- 33.212 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.816 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.998 lei
- Active circulante
- 86.780 lei
- Stocuri
- 39.035 lei
- Creanțe
- 26.103 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.642 lei
- Datorii
- 177.352 lei
- Capitaluri
- -78.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 185.798 lei
- Venituri totale
- 186.167 lei
- Cheltuieli totale
- 200.270 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.103 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.103 lei
- Active imobilizate
- 11.998 lei
- Active circulante
- 67.502 lei
- Stocuri
- 41.914 lei
- Creanțe
- 21.898 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.690 lei
- Datorii
- 180.850 lei
- Capitaluri
- -101.350 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 115.074 lei
- Venituri totale
- 115.305 lei
- Cheltuieli totale
- 148.120 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.815 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.815 lei
- Active imobilizate
- 32.567 lei
- Active circulante
- 48.936 lei
- Stocuri
- 29.003 lei
- Creanțe
- 19.505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 428 lei
- Datorii
- 168.750 lei
- Capitaluri
- -87.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 16.456 lei
- Venituri totale
- 16.666 lei
- Cheltuieli totale
- 58.271 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 41.605 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 43.255 lei
- Active imobilizate
- 53.136 lei
- Active circulante
- 18.559 lei
- Stocuri
- 8.728 lei
- Creanțe
- 9.585 lei
- Casa și conturi la bănci
- 246 lei
- Datorii
- 126.127 lei
- Capitaluri
- -54.432 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.970 lei
- Venituri totale
- 28.486 lei
- Cheltuieli totale
- 39.339 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 10.853 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 11.377 lei
- Active imobilizate
- 74.034 lei
- Active circulante
- 12.263 lei
- Stocuri
- 8.400 lei
- Creanțe
- 3.669 lei
- Casa și conturi la bănci
- 194 lei
- Datorii
- 97.474 lei
- Capitaluri
- -11.177 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Înregistrare în scopuri de TVA
Înregistrări mai vechi (1)
2009
- Înmatriculare la registrul comerțului