ANA’S TOPFTOFFY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 16 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ANA’S TOPFTOFFY S.R.L.
- CUI
- 46852965
- Nr. înmatriculare
- J35/4420/2022
- EUID
- ROONRC.J35/4420/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- GELU, nr. 6, et. 1, ap. 5, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300168
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȚOFEI ANA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 40 din 44 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6312, județul Timiș, peste 11% dintre firmele clasei. Locul 30.378 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 100%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126 lei | 29.991 lei | — | 1.850.761 lei | 11.168 lei | 1.839.593 lei |
| 2024 | 1.676.410 lei | 939.449 lei | — | 1.817.522 lei | 7.919 lei | 1.809.603 lei |
| 2023 | 1.075.950 lei | 923.794 lei | — | 1.004.472 lei | 39.728 lei | 964.744 lei |
| 2022 | 109.765 lei | 105.383 lei | 0 | 111.087 lei | 5.504 lei | 105.583 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126 lei
- Venituri totale
- 49.417 lei
- Cheltuieli totale
- 14.371 lei
- Profit brut
- 35.046 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.991 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 441.273 lei
- Active circulante
- 1.409.488 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 7.027 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.402.461 lei
- Datorii
- 11.168 lei
- Capitaluri
- 1.839.593 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.676.410 lei
- Venituri totale
- 1.680.530 lei
- Cheltuieli totale
- 584.643 lei
- Profit brut
- 1.095.887 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 939.449 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.817.522 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 11.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.805.631 lei
- Datorii
- 7.919 lei
- Capitaluri
- 1.809.603 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.075.950 lei
- Venituri totale
- 1.087.071 lei
- Cheltuieli totale
- 11.891 lei
- Profit brut
- 1.075.180 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 923.794 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.004.472 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 226 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.004.246 lei
- Datorii
- 39.728 lei
- Capitaluri
- 964.744 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului