AMS-TUR TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Zalău, înmatriculată la 14 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- AMS-TUR TRANS S.R.L.
- CUI
- 41760518
- Nr. înmatriculare
- J31/944/2019
- EUID
- ROONRC.J31/944/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- AVRAM IANCU, nr. 12, bl. M21, sc. A, ap. 6, Municipiul Zalău, Sălaj
- Localitate
- Municipiul Zalău, Sălaj
- Cod poștal
- 450155
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POP MARIANA-IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 157 din 562 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Sălaj, peste 72% dintre firmele clasei. Locul 1.383 din 6.249 în tot județul, și locul 663 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 252%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 962.357 lei | 146.270 lei | 7 | 353.065 lei | 206.363 lei | 146.702 lei |
| 2024 | 273.690 lei | -26.293 lei | 4 | 103.196 lei | 33.764 lei | 69.432 lei |
| 2023 | 194.156 lei | 2.265 lei | 2 | 111.608 lei | 15.883 lei | 95.725 lei |
| 2022 | 200.991 lei | 59.622 lei | 1 | 104.816 lei | 2.706 lei | 102.110 lei |
| 2021 | 105.104 lei | 42.288 lei | 1 | 46.125 lei | 3.637 lei | 42.488 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 962.357 lei
- Venituri totale
- 969.845 lei
- Cheltuieli totale
- 798.541 lei
- Profit brut
- 171.304 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 146.270 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 194.244 lei
- Active circulante
- 158.821 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 97.614 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.207 lei
- Datorii
- 206.363 lei
- Capitaluri
- 146.702 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 273.690 lei
- Venituri totale
- 316.949 lei
- Cheltuieli totale
- 340.513 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.564 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.293 lei
- Active imobilizate
- 48.056 lei
- Active circulante
- 55.140 lei
- Stocuri
- 1.280 lei
- Creanțe
- 7.910 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.950 lei
- Datorii
- 33.764 lei
- Capitaluri
- 69.432 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 194.156 lei
- Venituri totale
- 212.156 lei
- Cheltuieli totale
- 208.183 lei
- Profit brut
- 3.973 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.265 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85.889 lei
- Active circulante
- 25.719 lei
- Stocuri
- 10.269 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.450 lei
- Datorii
- 15.883 lei
- Capitaluri
- 95.725 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.991 lei
- Venituri totale
- 234.741 lei
- Cheltuieli totale
- 173.350 lei
- Profit brut
- 61.391 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.622 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.000 lei
- Active circulante
- 80.816 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 80.816 lei
- Datorii
- 2.706 lei
- Capitaluri
- 102.110 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.104 lei
- Venituri totale
- 105.114 lei
- Cheltuieli totale
- 61.796 lei
- Profit brut
- 43.318 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.011 lei
- Active circulante
- 10.114 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.114 lei
- Datorii
- 3.637 lei
- Capitaluri
- 42.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului