AMS INVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 29 martie 2023.
Firma nu este în funcțiune: în dizolvare / lichidare. Firma este în dizolvare sau lichidare, o etapă care se încheie cu radierea. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- AMS INVEST S.R.L.
- CUI
- 47906508
- Nr. înmatriculare
- J12/1450/2023
- EUID
- ROONRC.J12/1450/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- MIHAIL SEBASTIAN, nr. 8, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- dizolvare (cod 1049, din 2 sept)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NĂDĂȘAN SEBASTIAN-MIHAIL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -5.798 lei | 0 | 2.781 lei | 17.314 lei | -14.533 lei |
| 2024 | — | -5.232 lei | — | 1.739 lei | 10.474 lei | -8.735 lei |
| 2023 | — | -3.703 lei | — | 925 lei | 4.428 lei | -3.503 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.798 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.798 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.798 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.781 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.707 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74 lei
- Datorii
- 17.314 lei
- Capitaluri
- -14.533 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.232 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.232 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.232 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.739 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.629 lei
- Casa și conturi la bănci
- 110 lei
- Datorii
- 10.474 lei
- Capitaluri
- -8.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.703 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.703 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.703 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 925 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 679 lei
- Casa și conturi la bănci
- 246 lei
- Datorii
- 4.428 lei
- Capitaluri
- -3.503 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (cel puțin din 8 iulie 2026 → 2 septembrie 2026)
- dizolvare (2 septembrie 2026 → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: dizolvare
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului