AMPERA ENERGIE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 27 septembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- AMPERA ENERGIE S.R.L.
- CUI
- 44970719
- Nr. înmatriculare
- J3/2319/2021
- EUID
- ROONRC.J3/2319/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 septembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- DEPOZITELOR, nr. 40, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
- Cod poștal
- 110103
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.09.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARABOLU ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 3 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3514, județul Argeș. Locul 11.854 din 20.151 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 160.500 lei | 141.010 lei | — | 1.192.063 lei | 1.590 lei | 1.190.473 lei |
| 2024 | — | 2.330 lei | — | 850.782 lei | 1.319 lei | 849.463 lei |
| 2023 | 1.758.648 lei | 43.558 lei | — | 859.194 lei | 12.061 lei | 847.133 lei |
| 2022 | — | -6.320 lei | — | 804.357 lei | 782 lei | 803.575 lei |
| 2021 | — | -105 lei | — | 500.395 lei | 500 lei | 499.895 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.500 lei
- Venituri totale
- 193.119 lei
- Cheltuieli totale
- 26.777 lei
- Profit brut
- 166.342 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 141.010 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 141.888 lei
- Active circulante
- 1.050.175 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.375 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.194 lei
- Datorii
- 1.590 lei
- Capitaluri
- 1.190.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 810.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 6.350 lei
- Cheltuieli totale
- 3.576 lei
- Profit brut
- 2.774 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.330 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.054 lei
- Active circulante
- 847.728 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 166 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.565 lei
- Datorii
- 1.319 lei
- Capitaluri
- 849.463 lei
- Capital subscris vărsat
- 810.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.758.648 lei
- Venituri totale
- 1.776.661 lei
- Cheltuieli totale
- 1.724.806 lei
- Profit brut
- 51.855 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.558 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.332 lei
- Active circulante
- 855.862 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.824 lei
- Datorii
- 12.061 lei
- Capitaluri
- 847.133 lei
- Capital subscris vărsat
- 800.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 9.405 lei
- Cheltuieli totale
- 15.443 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.038 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.320 lei
- Active imobilizate
- 4.583 lei
- Active circulante
- 799.774 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 84 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.245 lei
- Datorii
- 782 lei
- Capitaluri
- 803.575 lei
- Capital subscris vărsat
- 800.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 105 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 105 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 105 lei
- Active imobilizate
- 335 lei
- Active circulante
- 500.060 lei
- Stocuri
- 73 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 499.987 lei
- Datorii
- 500 lei
- Capitaluri
- 499.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 500.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3511 · Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 3512 · Transportul energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3513 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3514 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3523 · Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului