AMORS INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dragomirești-Deal, Comuna Dragomirești-Vale, înmatriculată la 21 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- AMORS INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 49159395
- Nr. înmatriculare
- J2023007839233
- EUID
- ROONRC.J2023007839233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- LIBERTĂȚII, nr. 70, Sat Dragomirești-Deal, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov
- Localitate
- Sat Dragomirești-Deal, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov
- Cod poștal
- 77096
Contact
- Telefon
- 0750 798 465
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 22 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BADEA GEORGE-ALEXANDRU — administrator
- NIRMAL KODISINGHE ARACHCHIGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 669 din 1.658 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Ilfov, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 20.788 din 40.375 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 649%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252.863 lei | -5.938 lei | — | 251.254 lei | 298.284 lei | -43.932 lei |
| 2024 | 33.739 lei | -36.639 lei | — | 104.105 lei | 142.322 lei | -37.994 lei |
| 2023 | — | -1.555 lei | — | 7.923 lei | 9.278 lei | -1.355 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.863 lei
- Venituri totale
- 260.884 lei
- Cheltuieli totale
- 266.822 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.938 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.938 lei
- Active imobilizate
- 125.765 lei
- Active circulante
- 125.489 lei
- Stocuri
- 124.138 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.351 lei
- Datorii
- 298.284 lei
- Capitaluri
- -43.932 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.739 lei
- Venituri totale
- 35.784 lei
- Cheltuieli totale
- 72.423 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.639 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.639 lei
- Active imobilizate
- 54.583 lei
- Active circulante
- 49.522 lei
- Stocuri
- 33.221 lei
- Creanțe
- 10.495 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.806 lei
- Datorii
- 142.322 lei
- Capitaluri
- -37.994 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.555 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.555 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.555 lei
- Active imobilizate
- 7.077 lei
- Active circulante
- 846 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 648 lei
- Casa și conturi la bănci
- 198 lei
- Datorii
- 9.278 lei
- Capitaluri
- -1.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.3)
- 1084 · Fabricarea condimentelor și ingredientelor (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 25 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului