AMM BARONU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târnăveni, înmatriculată la 3 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- AMM BARONU S.R.L.
- CUI
- 44684776
- Nr. înmatriculare
- J26/1247/2021
- EUID
- ROONRC.J26/1247/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 august 2021
Sediu social
- Adresă
- ARMATEI, nr. 77, Municipiul Târnăveni, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târnăveni, Mureș
- Cod poștal
- 545600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- AVRAM MIRCEA-MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 38 din 40 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5221, județul Mureș, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 16.534 din 16.897 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | — | 2.496 lei | 2.578 lei | -82 lei |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | — | 2.496 lei | 2.578 lei | -82 lei |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | — | 2.496 lei | 2.578 lei | -82 lei |
| 2022 | 24.552 lei | 3.390 lei | 1 | 2.246 lei | 2.328 lei | -82 lei |
| 2021 | 12.391 lei | -3.572 lei | 1 | 3.369 lei | 6.841 lei | -3.472 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 2.374 lei
- Stocuri
- 1.871 lei
- Creanțe
- 401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102 lei
- Datorii
- 2.578 lei
- Capitaluri
- -82 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 2.374 lei
- Stocuri
- 1.871 lei
- Creanțe
- 401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102 lei
- Datorii
- 2.578 lei
- Capitaluri
- -82 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 2.374 lei
- Stocuri
- 1.871 lei
- Creanțe
- 401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102 lei
- Datorii
- 2.578 lei
- Capitaluri
- -82 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 24.552 lei
- Venituri totale
- 24.552 lei
- Cheltuieli totale
- 20.916 lei
- Profit brut
- 3.636 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.390 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 2.124 lei
- Stocuri
- 1.621 lei
- Creanțe
- 401 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102 lei
- Datorii
- 2.328 lei
- Capitaluri
- -82 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 12.391 lei
- Venituri totale
- 12.391 lei
- Cheltuieli totale
- 15.839 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.448 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.572 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 3.247 lei
- Stocuri
- 2.510 lei
- Creanțe
- 331 lei
- Casa și conturi la bănci
- 406 lei
- Datorii
- 6.841 lei
- Capitaluri
- -3.472 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului