AMIRAMOND CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 17 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- AMIRAMOND CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 41778230
- Nr. înmatriculare
- J2019013944401
- EUID
- ROONRC.J2019013944401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- INDEPENDENȚEI, nr. 313B, et. 3, ap. 25, CORP C1, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANA MARIA-IRINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 285 din 599 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8230, municipiul București, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 66.436 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 258.200 lei | 129.669 lei | 1 | 273.124 lei | 143.175 lei | 129.949 lei |
| 2024 | 294.000 lei | 87.428 lei | 1 | 561.988 lei | 478.780 lei | 87.708 lei |
| 2023 | 270.230 lei | 201.493 lei | 1 | 348.660 lei | 8.959 lei | 339.701 lei |
| 2022 | 40.886 lei | -198.812 lei | 0 | 157.693 lei | 1.486 lei | 156.207 lei |
| 2021 | 243.605 lei | 204.868 lei | — | 499.792 lei | 9.510 lei | 490.282 lei |
| 2020 | 276.215 lei | 261.774 lei | — | 460.020 lei | 9.304 lei | 441.037 lei |
| 2019 | 210.744 lei | 202.562 lei | — | 209.638 lei | 6.876 lei | 202.762 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.200 lei
- Venituri totale
- 258.249 lei
- Cheltuieli totale
- 126.050 lei
- Profit brut
- 132.199 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 129.669 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 273.124 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 45.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 228.124 lei
- Datorii
- 143.175 lei
- Capitaluri
- 129.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.000 lei
- Venituri totale
- 294.000 lei
- Cheltuieli totale
- 203.691 lei
- Profit brut
- 90.309 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.428 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.935 lei
- Active circulante
- 560.053 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 140.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 420.053 lei
- Datorii
- 478.780 lei
- Capitaluri
- 87.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 270.230 lei
- Venituri totale
- 271.313 lei
- Cheltuieli totale
- 67.167 lei
- Profit brut
- 204.146 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 201.493 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.257 lei
- Active circulante
- 344.403 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 64.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 280.403 lei
- Datorii
- 8.959 lei
- Capitaluri
- 339.701 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.886 lei
- Venituri totale
- 41.025 lei
- Cheltuieli totale
- 238.847 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 197.822 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 198.812 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 157.693 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 157.693 lei
- Datorii
- 1.486 lei
- Capitaluri
- 156.207 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.605 lei
- Venituri totale
- 243.605 lei
- Cheltuieli totale
- 31.575 lei
- Profit brut
- 212.030 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 204.868 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 499.792 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55.448 lei
- Casa și conturi la bănci
- 444.344 lei
- Datorii
- 9.510 lei
- Capitaluri
- 490.282 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 276.215 lei
- Venituri totale
- 276.215 lei
- Cheltuieli totale
- 6.155 lei
- Profit brut
- 270.060 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 261.774 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 460.020 lei
- Stocuri
- 168.254 lei
- Creanțe
- 250.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.766 lei
- Datorii
- 9.304 lei
- Capitaluri
- 441.037 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 210.744 lei
- Venituri totale
- 210.744 lei
- Cheltuieli totale
- 1.860 lei
- Profit brut
- 208.884 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 202.562 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 209.638 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 173.244 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.394 lei
- Datorii
- 6.876 lei
- Capitaluri
- 202.762 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului