AMF BUSUIOC COPȘA MICĂ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Copșa Mică, Oraș Copșa Mică, înmatriculată la 17 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- AMF BUSUIOC COPȘA MICĂ S.R.L.
- CUI
- 39367429
- Nr. înmatriculare
- J2018000712320
- EUID
- ROONRC.J2018000712320
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- CASTANILOR, nr. 13, Loc. Copșa Mică, Oraș Copșa Mică, Sibiu
- Localitate
- Loc. Copșa Mică, Oraș Copșa Mică, Sibiu
- Cod poștal
- 555400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUSUIOC FLORINA FANELIA — administrator
- BUSUIOC TIBERIU AUREL — administrator
- BUSUIOC TIBERIU-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sibiu; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 207.027 lei | 10.552 lei | 2 | 136.365 lei | 86.392 lei | 49.973 lei |
| 2022 | 185.498 lei | 36.788 lei | 1 | 205.066 lei | 165.645 lei | 39.421 lei |
| 2020 | 39.493 lei | 7.977 lei | — | 120.467 lei | 104.433 lei | 16.034 lei |
| 2019 | 62.347 lei | 2.889 lei | — | 103.382 lei | 95.325 lei | 8.057 lei |
| 2018 | 42.772 lei | 4.812 lei | — | 91.774 lei | 86.762 lei | 5.012 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.027 lei
- Venituri totale
- 264.777 lei
- Cheltuieli totale
- 252.155 lei
- Profit brut
- 12.622 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.552 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.881 lei
- Active circulante
- 133.484 lei
- Stocuri
- 88.678 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 44.806 lei
- Datorii
- 86.392 lei
- Capitaluri
- 49.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 185.498 lei
- Venituri totale
- 190.748 lei
- Cheltuieli totale
- 152.105 lei
- Profit brut
- 38.643 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.788 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.881 lei
- Active circulante
- 202.185 lei
- Stocuri
- 196.055 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.130 lei
- Datorii
- 165.645 lei
- Capitaluri
- 39.421 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.493 lei
- Venituri totale
- 39.493 lei
- Cheltuieli totale
- 30.331 lei
- Profit brut
- 9.162 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.977 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.881 lei
- Active circulante
- 117.586 lei
- Stocuri
- 98.700 lei
- Creanțe
- 16.132 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.754 lei
- Datorii
- 104.433 lei
- Capitaluri
- 16.034 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.347 lei
- Venituri totale
- 62.347 lei
- Cheltuieli totale
- 57.587 lei
- Profit brut
- 4.760 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.889 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.881 lei
- Active circulante
- 100.501 lei
- Stocuri
- 83.969 lei
- Creanțe
- 14.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.362 lei
- Datorii
- 95.325 lei
- Capitaluri
- 8.057 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.772 lei
- Venituri totale
- 42.772 lei
- Cheltuieli totale
- 36.677 lei
- Profit brut
- 6.095 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.812 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.551 lei
- Active circulante
- 88.223 lei
- Stocuri
- 76.096 lei
- Creanțe
- 5.522 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.605 lei
- Datorii
- 86.762 lei
- Capitaluri
- 5.012 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului