Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

AMD CAR CARE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Zorleni, Comuna Zorleni, înmatriculată la 5 februarie 2019.

Identitate

Denumire legală
AMD CAR CARE S.R.L.
CUI
40565632
Nr. înmatriculare
J37/154/2019
EUID
ROONRC.J37/154/2019
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
5 februarie 2019

Sediu social

Adresă
ZORLENI, nr. 880, Sat Zorleni, Comuna Zorleni, Vaslui
Localitate
Sat Zorleni, Comuna Zorleni, Vaslui
Cod poștal
737635

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 nov)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 05.02.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • BUTNARU ION — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
557 mii lei02019: 27 mii lei2020: 143 mii lei2023: 276 mii lei2024: 413 mii lei2025: 557 mii lei20192020202320242025
Rezultat net
109 mii lei02019: 26 mii lei2020: 21 mii lei2023: 85 mii lei2024: 109 mii lei2025: 684 lei20192020202320242025

Poziție în sector

Locul 180 din 788 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Vaslui, peste 77% dintre firmele clasei. Locul 1.707 din 6.305 în tot județul, și locul 657 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 35%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025557.274 lei684 lei6573.945 lei573.060 lei885 lei
2024413.394 lei109.366 lei4336.268 lei226.702 lei109.566 lei
2023276.332 lei85.073 lei4221.070 lei77.404 lei143.666 lei
2020142.609 lei21.469 lei490.928 lei43.068 lei47.860 lei
201927.200 lei26.191 lei28.047 lei1.656 lei26.391 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
557.274 lei
Venituri totale
558.132 lei
Cheltuieli totale
556.876 lei
Profit brut
1.256 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
684 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
205.375 lei
Active circulante
368.570 lei
Stocuri
28.552 lei
Creanțe
321.808 lei
Casa și conturi la bănci
18.210 lei
Datorii
573.060 lei
Capitaluri
885 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
6

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
413.394 lei
Venituri totale
417.176 lei
Cheltuieli totale
301.033 lei
Profit brut
116.143 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
109.366 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
131.316 lei
Active circulante
204.952 lei
Stocuri
Creanțe
193.388 lei
Casa și conturi la bănci
11.564 lei
Datorii
226.702 lei
Capitaluri
109.566 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
276.332 lei
Venituri totale
276.332 lei
Cheltuieli totale
188.633 lei
Profit brut
87.699 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
85.073 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
6.489 lei
Active circulante
214.581 lei
Stocuri
Creanțe
213.450 lei
Casa și conturi la bănci
1.131 lei
Datorii
77.404 lei
Capitaluri
143.666 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
142.609 lei
Venituri totale
142.628 lei
Cheltuieli totale
118.349 lei
Profit brut
24.279 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
21.469 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
825 lei
Active circulante
90.103 lei
Stocuri
Creanțe
41.826 lei
Casa și conturi la bănci
48.277 lei
Datorii
43.068 lei
Capitaluri
47.860 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
27.200 lei
Venituri totale
27.200 lei
Cheltuieli totale
193 lei
Profit brut
27.007 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
26.191 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
825 lei
Active circulante
27.222 lei
Stocuri
Creanțe
2.413 lei
Casa și conturi la bănci
24.809 lei
Datorii
1.656 lei
Capitaluri
26.391 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

  • 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  5. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înmatriculare la registrul comerțului