AMBIENTUL MEU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Blejoi, Comuna Blejoi, înmatriculată la 2 decembrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- AMBIENTUL MEU S.R.L.
- CUI
- 33858427
- Nr. înmatriculare
- J2014001571296
- EUID
- ROONRC.J2014001571296
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 decembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- BLEJOI, nr. 47B, Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova
- Localitate
- Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova
- Cod poștal
- 107070
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 27 ian)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 4 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.12.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHAI GEORGIANA CĂTĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 199 din 283 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4690, județul Prahova, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 13.649 din 21.767 în tot județul, și locul 8.065 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.501 lei | -49.841 lei | 1 | 1.001.159 lei | 144.371 lei | 863.818 lei |
| 2024 | 141.856 lei | 21.588 lei | 1 | 259.855 lei | 64.120 lei | 151.858 lei |
| 2023 | 181.642 lei | 130.802 lei | 0 | 207.306 lei | 42.114 lei | 130.270 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 568 lei | 1.100 lei | -532 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 568 lei | 1.100 lei | -532 lei |
| 2015 | — | -732 lei | — | 568 lei | 1.100 lei | -532 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 800 lei | 600 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 137.501 lei
- Venituri totale
- 162.994 lei
- Cheltuieli totale
- 212.835 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.841 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 49.841 lei
- Active imobilizate
- 845.824 lei
- Active circulante
- 155.335 lei
- Stocuri
- 46.697 lei
- Creanțe
- 78.418 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.220 lei
- Datorii
- 144.371 lei
- Capitaluri
- 863.818 lei
- Capital subscris vărsat
- 762.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 141.856 lei
- Venituri totale
- 141.915 lei
- Cheltuieli totale
- 116.295 lei
- Profit brut
- 25.620 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.588 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 126.319 lei
- Active circulante
- 133.536 lei
- Stocuri
- 13.989 lei
- Creanțe
- 112.459 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.088 lei
- Datorii
- 64.120 lei
- Capitaluri
- 151.858 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 181.642 lei
- Venituri totale
- 181.642 lei
- Cheltuieli totale
- 26.516 lei
- Profit brut
- 155.126 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.802 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 171.910 lei
- Active circulante
- 35.396 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 18.752 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.644 lei
- Datorii
- 42.114 lei
- Capitaluri
- 130.270 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 568 lei
- Stocuri
- 31 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 537 lei
- Datorii
- 1.100 lei
- Capitaluri
- -532 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 568 lei
- Stocuri
- 31 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 537 lei
- Datorii
- 1.100 lei
- Capitaluri
- -532 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 732 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 732 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 732 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 568 lei
- Stocuri
- 31 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 537 lei
- Datorii
- 1.100 lei
- Capitaluri
- -532 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 527 lei
- Active circulante
- 273 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 273 lei
- Datorii
- 600 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.3)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 3312 · Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN Rev.3)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.3)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4685 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2018
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului