AMALIA PAN IDEAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lăzărești, Comuna Schitu Golești, înmatriculată la 23 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- AMALIA PAN IDEAL S.R.L.
- CUI
- 41432383
- Nr. înmatriculare
- J3/1956/2019
- EUID
- ROONRC.J3/1956/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 571, Sat Lăzărești, Comuna Schitu Golești, Argeș
- Localitate
- Sat Lăzărești, Comuna Schitu Golești, Argeș
- Cod poștal
- 117653
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GRUIA NICOLAE-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Argeș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 62.680 lei | 98.844 lei | -36.164 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 62.680 lei | 98.844 lei | -36.164 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 62.680 lei | 98.844 lei | -36.164 lei |
| 2022 | — | -40.570 lei | 2 | 62.680 lei | 98.844 lei | -36.164 lei |
| 2021 | — | 2.523 lei | 2 | 67.845 lei | 48.001 lei | 4.406 lei |
| 2020 | — | 244 lei | 2 | 77.310 lei | 10.584 lei | 1.884 lei |
| 2019 | 0 lei | 1.440 lei | 1 | 111.995 lei | 2.085 lei | 1.640 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 61.243 lei
- Active circulante
- 1.437 lei
- Stocuri
- 12 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.425 lei
- Datorii
- 98.844 lei
- Capitaluri
- -36.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 61.243 lei
- Active circulante
- 1.437 lei
- Stocuri
- 12 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.425 lei
- Datorii
- 98.844 lei
- Capitaluri
- -36.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 61.243 lei
- Active circulante
- 1.437 lei
- Stocuri
- 12 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.425 lei
- Datorii
- 98.844 lei
- Capitaluri
- -36.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 15.438 lei
- Cheltuieli totale
- 56.008 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.570 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40.570 lei
- Active imobilizate
- 61.243 lei
- Active circulante
- 1.437 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.425 lei
- Datorii
- 98.844 lei
- Capitaluri
- -36.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 49.403 lei
- Cheltuieli totale
- 46.880 lei
- Profit brut
- 2.523 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.523 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 67.824 lei
- Active circulante
- 21 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17 lei
- Datorii
- 48.001 lei
- Capitaluri
- 4.406 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 43.228 lei
- Cheltuieli totale
- 42.984 lei
- Profit brut
- 244 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.255 lei
- Active circulante
- 63.055 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.102 lei
- Datorii
- 10.584 lei
- Capitaluri
- 1.884 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 3.088 lei
- Cheltuieli totale
- 1.648 lei
- Profit brut
- 1.440 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.440 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 437 lei
- Active circulante
- 111.558 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111.358 lei
- Datorii
- 2.085 lei
- Capitaluri
- 1.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului