AMA TRADING & LOGISTICS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 12 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- AMA TRADING & LOGISTICS S.R.L.
- CUI
- 44092855
- Nr. înmatriculare
- J2021006614400
- EUID
- ROONRC.J2021006614400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- AUREL BOTEA, nr. 1B, bl. D22, sc. B, ap. 28, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 09.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MSUKNISHVILI ARCHIL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66.560 lei | -59.782 lei | 1 | 68.057 lei | 159.731 lei | -91.674 lei |
| 2023 | 600.366 lei | 455.823 lei | — | 565.455 lei | 141.238 lei | 424.217 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.560 lei
- Venituri totale
- 69.571 lei
- Cheltuieli totale
- 128.657 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 59.086 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.782 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.057 lei
- Stocuri
- 50.203 lei
- Creanțe
- 13.309 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.545 lei
- Datorii
- 159.731 lei
- Capitaluri
- -91.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 600.366 lei
- Venituri totale
- 605.431 lei
- Cheltuieli totale
- 143.554 lei
- Profit brut
- 461.877 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 455.823 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 565.455 lei
- Stocuri
- 59.083 lei
- Creanțe
- 496.356 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.016 lei
- Datorii
- 141.238 lei
- Capitaluri
- 424.217 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului