AMA BUBI FLOWERS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 30 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- AMA BUBI FLOWERS S.R.L.
- CUI
- 38768368
- Nr. înmatriculare
- J2018000123179
- EUID
- ROONRC.J2018000123179
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- BRĂILEI, nr. 200A, bl. B6, sc. 1, et. 7, ap. 29, camera 2, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800408
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SEVERIN MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 53 din 90 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4776, județul Galați, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 7.999 din 13.829 în tot județul, și locul 4.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 149.771 lei | 10.285 lei | 1 | 78.309 lei | 45.049 lei | 33.260 lei |
| 2024 | 148.691 lei | 16.349 lei | 1 | 61.552 lei | 38.577 lei | 22.975 lei |
| 2023 | 127.497 lei | 11.542 lei | 1 | 39.164 lei | 32.537 lei | 6.627 lei |
| 2022 | 113.810 lei | 13.414 lei | 1 | 28.557 lei | 33.472 lei | -4.915 lei |
| 2020 | 65.581 lei | -3.096 lei | 1 | 7.407 lei | 29.730 lei | -22.323 lei |
| 2019 | 69.152 lei | -1.043 lei | 1 | 7.400 lei | 26.627 lei | -19.227 lei |
| 2018 | 38.836 lei | -18.384 lei | 1 | 3.229 lei | 21.413 lei | -18.184 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.771 lei
- Venituri totale
- 151.337 lei
- Cheltuieli totale
- 139.433 lei
- Profit brut
- 11.904 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.285 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.188 lei
- Active circulante
- 76.121 lei
- Stocuri
- 4.501 lei
- Creanțe
- 1.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.059 lei
- Datorii
- 45.049 lei
- Capitaluri
- 33.260 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.691 lei
- Venituri totale
- 148.691 lei
- Cheltuieli totale
- 129.573 lei
- Profit brut
- 19.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.460 lei
- Active circulante
- 54.092 lei
- Stocuri
- 144 lei
- Creanțe
- 741 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.207 lei
- Datorii
- 38.577 lei
- Capitaluri
- 22.975 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 127.497 lei
- Venituri totale
- 127.497 lei
- Cheltuieli totale
- 114.706 lei
- Profit brut
- 12.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.542 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.870 lei
- Active circulante
- 26.294 lei
- Stocuri
- 1.480 lei
- Creanțe
- 741 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.073 lei
- Datorii
- 32.537 lei
- Capitaluri
- 6.627 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.810 lei
- Venituri totale
- 113.810 lei
- Cheltuieli totale
- 99.258 lei
- Profit brut
- 14.552 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.414 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.437 lei
- Active circulante
- 15.120 lei
- Stocuri
- 9.657 lei
- Creanțe
- 600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.863 lei
- Datorii
- 33.472 lei
- Capitaluri
- -4.915 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.581 lei
- Venituri totale
- 67.431 lei
- Cheltuieli totale
- 70.066 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.635 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.096 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.407 lei
- Stocuri
- 3.389 lei
- Creanțe
- 160 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.858 lei
- Datorii
- 29.730 lei
- Capitaluri
- -22.323 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.152 lei
- Venituri totale
- 69.152 lei
- Cheltuieli totale
- 69.504 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 352 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.043 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.400 lei
- Stocuri
- 4.540 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.860 lei
- Datorii
- 26.627 lei
- Capitaluri
- -19.227 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.836 lei
- Venituri totale
- 38.836 lei
- Cheltuieli totale
- 56.837 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.001 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.384 lei
- Active imobilizate
- 10 lei
- Active circulante
- 3.219 lei
- Stocuri
- 3.081 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 138 lei
- Datorii
- 21.413 lei
- Capitaluri
- -18.184 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului