AM ALERT DELIVERY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 25 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- AM ALERT DELIVERY S.R.L.
- CUI
- 43983303
- Nr. înmatriculare
- J2021005426400
- EUID
- ROONRC.J2021005426400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- PISCUL CRĂSANI, nr. 14, bl. P44, sc. 1, et. 2, ap. 8, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIURARU NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 59 din 396 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7820, municipiul București, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 7.354 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13.388%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.500.528 lei | 527.444 lei | 2 | 697.251 lei | 161.721 lei | 535.530 lei |
| 2024 | 63.025 lei | 9.899 lei | — | 14.699 lei | 6.613 lei | 8.086 lei |
| 2023 | — | -447 lei | — | 718 lei | 2.532 lei | -1.814 lei |
| 2022 | 7.201 lei | 1.955 lei | 1 | 16 lei | 1.582 lei | -1.566 lei |
| 2021 | 40.121 lei | -3.721 lei | 1 | 3.943 lei | 7.464 lei | -3.521 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.500.528 lei
- Venituri totale
- 9.418.875 lei
- Cheltuieli totale
- 8.796.889 lei
- Profit brut
- 621.986 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 527.444 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 697.251 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 605.467 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.784 lei
- Datorii
- 161.721 lei
- Capitaluri
- 535.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.025 lei
- Venituri totale
- 63.025 lei
- Cheltuieli totale
- 51.240 lei
- Profit brut
- 11.785 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.899 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.699 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 304 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.395 lei
- Datorii
- 6.613 lei
- Capitaluri
- 8.086 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 447 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 447 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 447 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 718 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 304 lei
- Casa și conturi la bănci
- 414 lei
- Datorii
- 2.532 lei
- Capitaluri
- -1.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 9691 · Activități de servicii personale la domiciliu (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului