ALYNA & GIANY TRANSPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oltenița, înmatriculată la 6 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ALYNA & GIANY TRANSPORT S.R.L.
- CUI
- 46428472
- Nr. înmatriculare
- J51/534/2022
- EUID
- ROONRC.J51/534/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- MĂRĂȘEȘTI, nr. 28B, bl. 145, sc. A, et. 1, ap. 5, Municipiul Oltenița, Călărași
- Localitate
- Municipiul Oltenița, Călărași
- Cod poștal
- 915400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ION VALENTIN GEORGIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Călărași; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 332.147 lei | -42.897 lei | 2 | 71.564 lei | 152.827 lei | -81.263 lei |
| 2023 | 259.901 lei | -32.278 lei | 2 | 81.658 lei | 116.395 lei | -34.737 lei |
| 2022 | — | -2.659 lei | — | 234 lei | 2.693 lei | -2.459 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 332.147 lei
- Venituri totale
- 332.148 lei
- Cheltuieli totale
- 365.706 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.558 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42.897 lei
- Active imobilizate
- 2.520 lei
- Active circulante
- 69.044 lei
- Stocuri
- 2.998 lei
- Creanțe
- 8.551 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.495 lei
- Datorii
- 152.827 lei
- Capitaluri
- -81.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 259.901 lei
- Venituri totale
- 259.954 lei
- Cheltuieli totale
- 292.232 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.278 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.278 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 81.658 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.761 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.897 lei
- Datorii
- 116.395 lei
- Capitaluri
- -34.737 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.659 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.659 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.659 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 234 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 234 lei
- Datorii
- 2.693 lei
- Capitaluri
- -2.459 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului