ALY & ANA CONSTRUCT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Preajba, Comuna Malu Mare, înmatriculată la 29 iulie 2010.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- ALY & ANA CONSTRUCT SRL
- CUI
- 27225471
- Nr. înmatriculare
- J16/867/2010
- EUID
- ROONRC.J16/867/2010
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 iulie 2010
Sediu social
- Adresă
- HENRY FORD, nr. 5, Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj
- Localitate
- Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj
- Cod poștal
- 207367
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- MEDREGA ALISA-COSTINELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | -44.358 lei | 0 | 60.267 lei | 435.899 lei | -375.632 lei |
| 2017 | 11.331 lei | -22.422 lei | 2 | 179.479 lei | 510.899 lei | -331.274 lei |
| 2016 | 254.775 lei | -2.355 lei | 2 | 149.164 lei | 459.705 lei | -308.853 lei |
| 2015 | 253.940 lei | -69.957 lei | 2 | 356.870 lei | 665.677 lei | -306.498 lei |
| 2014 | 343.350 lei | -71.192 lei | 1 | 428.062 lei | 668.185 lei | -236.541 lei |
| 2013 | 423.703 lei | -76.568 lei | 3 | 427.308 lei | 597.296 lei | -165.349 lei |
| 2012 | 556.659 lei | -86.904 lei | 3 | 78.059 lei | 166.840 lei | -88.781 lei |
| 2011 | 779.145 lei | -2.896 lei | 3 | 198.382 lei | 200.259 lei | -1.877 lei |
| 2010 | 176.260 lei | 819 lei | 4 | 195.208 lei | 194.189 lei | 1.019 lei |
Toți indicatorii
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 44.358 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.358 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.358 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.267 lei
- Stocuri
- 53.573 lei
- Creanțe
- 6.683 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11 lei
- Datorii
- 435.899 lei
- Capitaluri
- -375.632 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.331 lei
- Venituri totale
- 11.331 lei
- Cheltuieli totale
- 33.639 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.308 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.422 lei
- Active imobilizate
- 28.172 lei
- Active circulante
- 151.307 lei
- Stocuri
- 128.573 lei
- Creanțe
- 22.723 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11 lei
- Datorii
- 510.899 lei
- Capitaluri
- -331.274 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 254.775 lei
- Venituri totale
- 254.775 lei
- Cheltuieli totale
- 254.418 lei
- Profit brut
- 357 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.355 lei
- Active imobilizate
- 28.564 lei
- Active circulante
- 120.600 lei
- Stocuri
- 93.871 lei
- Creanțe
- 26.726 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3 lei
- Datorii
- 459.705 lei
- Capitaluri
- -308.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 253.940 lei
- Venituri totale
- 253.940 lei
- Cheltuieli totale
- 323.897 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 69.957 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 69.957 lei
- Active imobilizate
- 28.857 lei
- Active circulante
- 328.013 lei
- Stocuri
- 145.990 lei
- Creanțe
- 176.815 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.208 lei
- Datorii
- 665.677 lei
- Capitaluri
- -306.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 343.350 lei
- Venituri totale
- 343.350 lei
- Cheltuieli totale
- 414.542 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 71.192 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 71.192 lei
- Active imobilizate
- 29.249 lei
- Active circulante
- 398.813 lei
- Stocuri
- 203.230 lei
- Creanțe
- 187.164 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.419 lei
- Datorii
- 668.185 lei
- Capitaluri
- -236.541 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 423.703 lei
- Venituri totale
- 423.705 lei
- Cheltuieli totale
- 500.273 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 76.568 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 76.568 lei
- Active imobilizate
- 36.731 lei
- Active circulante
- 390.577 lei
- Stocuri
- 269.480 lei
- Creanțe
- 100.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.220 lei
- Datorii
- 597.296 lei
- Capitaluri
- -165.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 556.659 lei
- Venituri totale
- 557.072 lei
- Cheltuieli totale
- 643.976 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 86.904 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 86.904 lei
- Active imobilizate
- 228 lei
- Active circulante
- 77.831 lei
- Stocuri
- 18.269 lei
- Creanțe
- 57.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.140 lei
- Datorii
- 166.840 lei
- Capitaluri
- -88.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 779.145 lei
- Venituri totale
- 781.169 lei
- Cheltuieli totale
- 784.065 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.896 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.896 lei
- Active imobilizate
- 620 lei
- Active circulante
- 197.762 lei
- Stocuri
- 65.705 lei
- Creanțe
- 105.235 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.822 lei
- Datorii
- 200.259 lei
- Capitaluri
- -1.877 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 176.260 lei
- Venituri totale
- 176.776 lei
- Cheltuieli totale
- 173.496 lei
- Profit brut
- 3.280 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 819 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 1.011 lei
- Active circulante
- 194.197 lei
- Stocuri
- 118.214 lei
- Creanțe
- 61.442 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.541 lei
- Datorii
- 194.189 lei
- Capitaluri
- 1.019 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înmatriculare la registrul comerțului