ALUCA TOP PRODUCT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Măgurele, înmatriculată la 24 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ALUCA TOP PRODUCT S.R.L.
- CUI
- 39400444
- Nr. înmatriculare
- J2018002394238
- EUID
- ROONRC.J2018002394238
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- BUJORILOR, nr. 3, bl. B 20, sc. 2, et. 1, ap. 6, camera 3, Oraș Măgurele, Ilfov
- Localitate
- Oraș Măgurele, Ilfov
- Cod poștal
- 77125
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 4 iun)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOLINTINEANU ELENA — administrator
- BOLINTINEANU IONUȚ-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 46 din 48 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4772, județul Ilfov, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 38.905 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 99%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 740 lei | -4.622 lei | — | 45.605 lei | 3.343 lei | 42.262 lei |
| 2024 | 108.868 lei | 4.730 lei | 1 | 67.192 lei | 20.307 lei | 46.885 lei |
| 2023 | 182.723 lei | 49.222 lei | 1 | 97.557 lei | 17.357 lei | 80.200 lei |
| 2022 | 293.294 lei | 121.795 lei | 2 | 158.004 lei | 18.327 lei | 139.677 lei |
| 2021 | 206.531 lei | 51.945 lei | 2 | 92.834 lei | 22.321 lei | 70.513 lei |
| 2020 | 172.765 lei | 23.531 lei | 2 | 46.245 lei | 22.414 lei | 23.831 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 300 lei | 0 lei | 300 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 740 lei
- Venituri totale
- 740 lei
- Cheltuieli totale
- 5.362 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.622 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.622 lei
- Active imobilizate
- 12.145 lei
- Active circulante
- 33.460 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.203 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.257 lei
- Datorii
- 3.343 lei
- Capitaluri
- 42.262 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.868 lei
- Venituri totale
- 108.868 lei
- Cheltuieli totale
- 103.393 lei
- Profit brut
- 5.475 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.730 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.845 lei
- Active circulante
- 51.347 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.770 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.577 lei
- Datorii
- 20.307 lei
- Capitaluri
- 46.885 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 182.723 lei
- Venituri totale
- 182.886 lei
- Cheltuieli totale
- 132.109 lei
- Profit brut
- 50.777 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.222 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.933 lei
- Active circulante
- 77.624 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 32.653 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.971 lei
- Datorii
- 17.357 lei
- Capitaluri
- 80.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 293.294 lei
- Venituri totale
- 293.294 lei
- Cheltuieli totale
- 168.626 lei
- Profit brut
- 124.668 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 121.795 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.021 lei
- Active circulante
- 133.983 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.865 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103.118 lei
- Datorii
- 18.327 lei
- Capitaluri
- 139.677 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 206.531 lei
- Venituri totale
- 206.531 lei
- Cheltuieli totale
- 152.521 lei
- Profit brut
- 54.010 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.945 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.109 lei
- Active circulante
- 75.725 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.192 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.533 lei
- Datorii
- 22.321 lei
- Capitaluri
- 70.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 172.765 lei
- Venituri totale
- 172.765 lei
- Cheltuieli totale
- 147.646 lei
- Profit brut
- 25.119 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.531 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 46.245 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.175 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.070 lei
- Datorii
- 22.414 lei
- Capitaluri
- 23.831 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 300 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 300 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1421 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN Rev.3)
- 1423 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.3)
- 1429 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1520 · Fabricarea încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului