ALT CITY FLEET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 2 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ALT CITY FLEET S.R.L.
- CUI
- 41973117
- Nr. înmatriculare
- J2019004605124
- EUID
- ROONRC.J2019004605124
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- FRANTZ LISZT, nr. 28A, ap. 5, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400696
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DAVID CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 339 din 518 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4933, județul Cluj, peste 35% dintre firmele clasei. Locul 34.620 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 73%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.032 lei | 6.498 lei | — | 55.397 lei | 45.076 lei | 10.321 lei |
| 2024 | 23.683 lei | -2.714 lei | — | 4.866 lei | 1.043 lei | 3.823 lei |
| 2023 | 44.144 lei | 12.818 lei | — | 15.435 lei | 2.376 lei | 13.059 lei |
| 2022 | 49.718 lei | 1.737 lei | — | 3.414 lei | 1.436 lei | 1.978 lei |
| 2021 | 102.231 lei | 43.592 lei | — | 54.095 lei | 1.038 lei | 53.057 lei |
| 2020 | 69.479 lei | 7.782 lei | 1 | 37.525 lei | 26.164 lei | 11.361 lei |
| 2019 | 6.057 lei | 3.379 lei | — | 58.608 lei | 55.029 lei | 3.579 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.032 lei
- Venituri totale
- 41.532 lei
- Cheltuieli totale
- 33.852 lei
- Profit brut
- 7.680 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.498 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.471 lei
- Active circulante
- 1.926 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 822 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.104 lei
- Datorii
- 45.076 lei
- Capitaluri
- 10.321 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.683 lei
- Venituri totale
- 23.683 lei
- Cheltuieli totale
- 26.397 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.714 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.714 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.866 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.616 lei
- Datorii
- 1.043 lei
- Capitaluri
- 3.823 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.144 lei
- Venituri totale
- 44.144 lei
- Cheltuieli totale
- 28.943 lei
- Profit brut
- 15.201 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.818 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.435 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.522 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.913 lei
- Datorii
- 2.376 lei
- Capitaluri
- 13.059 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.718 lei
- Venituri totale
- 49.718 lei
- Cheltuieli totale
- 46.519 lei
- Profit brut
- 3.199 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.737 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.414 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.414 lei
- Datorii
- 1.436 lei
- Capitaluri
- 1.978 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.231 lei
- Venituri totale
- 102.231 lei
- Cheltuieli totale
- 55.940 lei
- Profit brut
- 46.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.592 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.600 lei
- Active circulante
- 36.495 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.204 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.291 lei
- Datorii
- 1.038 lei
- Capitaluri
- 53.057 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.479 lei
- Venituri totale
- 69.479 lei
- Cheltuieli totale
- 60.721 lei
- Profit brut
- 8.758 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.782 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.200 lei
- Active circulante
- 2.325 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 974 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.351 lei
- Datorii
- 26.164 lei
- Capitaluri
- 11.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.057 lei
- Venituri totale
- 6.057 lei
- Cheltuieli totale
- 2.605 lei
- Profit brut
- 3.452 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.379 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 52.800 lei
- Active circulante
- 5.808 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.808 lei
- Datorii
- 55.029 lei
- Capitaluri
- 3.579 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5330 · Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului