ALL IN ONE GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 13 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ALL IN ONE GROUP S.R.L.
- CUI
- 44736581
- Nr. înmatriculare
- J2021013966408
- EUID
- ROONRC.J2021013966408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 august 2021
Sediu social
- Adresă
- Sg. Alexandru Cutieru, nr. 25A, bl. 2, sc. 4, et. 7, ap. 529, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 15.05.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICU VIOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.926 din 3.236 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, municipiul București, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 70.730 din 132.982 în tot județul, și locul 97.362 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 71%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 227.861 lei | -30.500 lei | 0 | 361.633 lei | 357.006 lei | 6.574 lei |
| 2024 | 133.565 lei | -32.271 lei | — | 151.038 lei | 116.573 lei | 37.075 lei |
| 2023 | 142.339 lei | -19.073 lei | — | 251.719 lei | 184.171 lei | 69.346 lei |
| 2022 | 116.960 lei | 85.413 lei | — | 326.566 lei | 240.319 lei | 88.419 lei |
| 2021 | 19.641 lei | 2.806 lei | — | 4.986 lei | 1.980 lei | 3.006 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 227.861 lei
- Venituri totale
- 472.030 lei
- Cheltuieli totale
- 488.617 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.587 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.500 lei
- Active imobilizate
- 358.479 lei
- Active circulante
- 3.154 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 555 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.599 lei
- Datorii
- 357.006 lei
- Capitaluri
- 6.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.565 lei
- Venituri totale
- 133.633 lei
- Cheltuieli totale
- 154.751 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.118 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.271 lei
- Active imobilizate
- 138.342 lei
- Active circulante
- 12.696 lei
- Stocuri
- 1.397 lei
- Creanțe
- 1.087 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.212 lei
- Datorii
- 116.573 lei
- Capitaluri
- 37.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.339 lei
- Venituri totale
- 142.343 lei
- Cheltuieli totale
- 152.591 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.248 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.073 lei
- Active imobilizate
- 225.716 lei
- Active circulante
- 26.003 lei
- Stocuri
- 1.387 lei
- Creanțe
- 16.572 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.044 lei
- Datorii
- 184.171 lei
- Capitaluri
- 69.346 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului