ALIZONE BEAUTY SPA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 26 noiembrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- ALIZONE BEAUTY SPA SRL
- CUI
- 30949555
- Nr. înmatriculare
- J40/13887/2012
- EUID
- ROONRC.J40/13887/2012
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 noiembrie 2012
Sediu social
- Adresă
- ILEANA COSÂNZEANA, nr. 23, CAMERA 2, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51786
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 31 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.11.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALIUŢĂ GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2019.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 354.676 lei | -24.582 lei | 12 | 2.505 lei | 447.249 lei | -444.744 lei |
| 2018 | 256.506 lei | -82.903 lei | 11 | 16.405 lei | 436.567 lei | -420.162 lei |
| 2017 | 165.662 lei | -121.689 lei | 10 | 21.496 lei | 358.755 lei | -337.259 lei |
| 2016 | 154.831 lei | -57.309 lei | 10 | 23.519 lei | 239.089 lei | -215.570 lei |
| 2015 | 196.137 lei | -89.273 lei | 9 | 11.358 lei | 169.619 lei | -158.261 lei |
| 2014 | 108.215 lei | -40.050 lei | 7 | 80.587 lei | 149.574 lei | -68.987 lei |
| 2013 | 34.712 lei | -28.662 lei | 14 | 61.368 lei | 90.305 lei | -28.937 lei |
Toți indicatorii
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 354.676 lei
- Venituri totale
- 359.976 lei
- Cheltuieli totale
- 380.959 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.983 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.582 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.505 lei
- Stocuri
- -528 lei
- Creanțe
- 3.033 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 447.249 lei
- Capitaluri
- -444.744 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 256.506 lei
- Venituri totale
- 256.506 lei
- Cheltuieli totale
- 336.845 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 80.339 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 82.903 lei
- Active imobilizate
- 6.701 lei
- Active circulante
- 9.704 lei
- Stocuri
- 9.704 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 436.567 lei
- Capitaluri
- -420.162 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 165.662 lei
- Venituri totale
- 165.676 lei
- Cheltuieli totale
- 285.707 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 120.031 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 121.689 lei
- Active imobilizate
- 8.561 lei
- Active circulante
- 12.935 lei
- Stocuri
- 13.086 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -151 lei
- Datorii
- 358.755 lei
- Capitaluri
- -337.259 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.831 lei
- Venituri totale
- 154.831 lei
- Cheltuieli totale
- 210.588 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.757 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.309 lei
- Active imobilizate
- 4.106 lei
- Active circulante
- 19.413 lei
- Stocuri
- 19.383 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 239.089 lei
- Capitaluri
- -215.570 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 196.137 lei
- Venituri totale
- 196.137 lei
- Cheltuieli totale
- 279.470 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 83.333 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 89.273 lei
- Active imobilizate
- 4.995 lei
- Active circulante
- 6.363 lei
- Stocuri
- 6.333 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 169.619 lei
- Capitaluri
- -158.261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 108.215 lei
- Venituri totale
- 108.215 lei
- Cheltuieli totale
- 144.939 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.724 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40.050 lei
- Active imobilizate
- 2.447 lei
- Active circulante
- 78.140 lei
- Stocuri
- 75.417 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.723 lei
- Datorii
- 149.574 lei
- Capitaluri
- -68.987 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 34.712 lei
- Venituri totale
- 35.786 lei
- Cheltuieli totale
- 63.375 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.589 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.662 lei
- Active imobilizate
- 2.814 lei
- Active circulante
- 58.554 lei
- Stocuri
- 58.487 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 67 lei
- Datorii
- 90.305 lei
- Capitaluri
- -28.937 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
Activități autorizate (CAEN)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Înmatriculare la registrul comerțului