ALIO ELEPHANT CAFE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Otopeni, înmatriculată la 3 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ALIO ELEPHANT CAFE S.R.L.
- CUI
- 47566880
- Nr. înmatriculare
- J2023000687237
- EUID
- ROONRC.J2023000687237
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- STEAUA ROȘIE, nr. 31B, bl. B, et. 2, ap. 12, Oraș Otopeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Otopeni, Ilfov
- Cod poștal
- 75100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MAZERE ALIN-RĂZVAN — administrator
- MIHĂILĂ IOANA-TATIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 22 din 226 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Ilfov, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 6.991 din 40.494 în tot județul, și locul 3.830 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 29%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.514.279 lei | 19.263 lei | 6 | 367.607 lei | 311.366 lei | 73.674 lei |
| 2024 | 1.169.830 lei | 76.860 lei | 5 | 294.380 lei | 281.224 lei | 51.508 lei |
| 2023 | 316.763 lei | -25.551 lei | 1 | 208.253 lei | 287.645 lei | -25.351 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.514.279 lei
- Venituri totale
- 1.519.326 lei
- Cheltuieli totale
- 1.489.158 lei
- Profit brut
- 30.168 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.263 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 143.467 lei
- Active circulante
- 224.140 lei
- Stocuri
- 71.196 lei
- Creanțe
- 15.869 lei
- Casa și conturi la bănci
- 137.075 lei
- Datorii
- 311.366 lei
- Capitaluri
- 73.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.169.830 lei
- Venituri totale
- 1.170.792 lei
- Cheltuieli totale
- 1.080.429 lei
- Profit brut
- 90.363 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.860 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.651 lei
- Active circulante
- 196.729 lei
- Stocuri
- 65.432 lei
- Creanțe
- 2.517 lei
- Casa și conturi la bănci
- 128.780 lei
- Datorii
- 281.224 lei
- Capitaluri
- 51.508 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 316.763 lei
- Venituri totale
- 316.763 lei
- Cheltuieli totale
- 342.314 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.551 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.551 lei
- Active imobilizate
- 88.434 lei
- Active circulante
- 119.819 lei
- Stocuri
- 48.763 lei
- Creanțe
- 24.877 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.179 lei
- Datorii
- 287.645 lei
- Capitaluri
- -25.351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului