ALIN FOR YOU SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 3 ianuarie 2005.
Identitate
- Denumire legală
- ALIN FOR YOU SRL
- CUI
- 14511889
- Nr. înmatriculare
- J2005000001338
- EUID
- ROONRC.J2005000001338
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 ianuarie 2005
Sediu social
- Adresă
- Str. GHEORGHE DOJA, nr. 135A, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
- Cod poștal
- 5800
Contact
- Telefon
- 0745 513 018
- Fax
- 0330 851 803
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 3 februarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 03.01.2005
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- STAN VERONICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 12 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3832, județul Suceava, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 426 din 16.743 în tot județul, și locul 808 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 46%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.043.391 lei | -89.407 lei | 14 | 3.930.107 lei | 1.732.631 lei | 2.321.174 lei |
| 2024 | 25.785.020 lei | 220.850 lei | 20 | 3.272.467 lei | 1.002.236 lei | 2.410.581 lei |
| 2023 | 24.786.779 lei | 859.505 lei | 22 | 7.259.396 lei | 2.632.577 lei | 4.789.731 lei |
| 2022 | 22.815.279 lei | 2.517.983 lei | 20 | 7.863.906 lei | 3.618.118 lei | 4.430.226 lei |
| 2021 | 20.200.157 lei | 2.791.698 lei | 20 | 10.944.403 lei | 4.653.440 lei | 6.412.243 lei |
| 2020 | 13.031.051 lei | 876.336 lei | 24 | 6.301.691 lei | 2.739.254 lei | 3.620.546 lei |
| 2019 | 13.337.993 lei | 1.106.052 lei | 21 | 7.950.605 lei | 4.267.541 lei | 3.744.210 lei |
| 2018 | 11.696.479 lei | 903.616 lei | 21 | 5.804.662 lei | 2.180.013 lei | 3.690.789 lei |
| 2017 | 8.596.087 lei | 537.479 lei | 19 | 4.590.836 lei | 1.880.775 lei | 2.787.173 lei |
| 2016 | 6.638.459 lei | 584.562 lei | 16 | 3.337.638 lei | 1.113.719 lei | 2.249.694 lei |
| 2015 | 5.634.043 lei | -260.704 lei | 18 | 2.680.120 lei | 1.032.584 lei | 1.665.132 lei |
| 2014 | 7.053.218 lei | 121.852 lei | 17 | 3.092.709 lei | 1.166.873 lei | 1.925.836 lei |
| 2013 | 6.207.952 lei | 101.855 lei | 18 | 2.354.157 lei | 550.173 lei | 1.803.984 lei |
| 2012 | 5.742.532 lei | 410.714 lei | 17 | 2.113.756 lei | 411.627 lei | 1.702.129 lei |
| 2011 | 3.684.966 lei | 654.924 lei | 13 | 1.768.292 lei | 476.877 lei | 1.291.415 lei |
| 2010 | 2.959.569 lei | 206.415 lei | 11 | 1.081.083 lei | 444.592 lei | 636.491 lei |
| 2009 | 1.769.576 lei | 44.757 lei | 10 | 870.693 lei | 440.617 lei | 430.076 lei |
| 2008 | 3.036.762 lei | 76.427 lei | 10 | 954.297 lei | 568.978 lei | 385.319 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.043.391 lei
- Venituri totale
- 14.087.828 lei
- Cheltuieli totale
- 14.177.235 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 89.407 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 89.407 lei
- Active imobilizate
- 341.024 lei
- Active circulante
- 3.589.083 lei
- Stocuri
- 2.029.851 lei
- Creanțe
- 1.491.089 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.143 lei
- Datorii
- 1.732.631 lei
- Capitaluri
- 2.321.174 lei
- Capital subscris vărsat
- 200.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 25.785.020 lei
- Venituri totale
- 27.125.547 lei
- Cheltuieli totale
- 26.879.347 lei
- Profit brut
- 246.200 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 220.850 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 472.006 lei
- Active circulante
- 2.800.461 lei
- Stocuri
- 1.195.613 lei
- Creanțe
- 1.463.697 lei
- Casa și conturi la bănci
- 141.151 lei
- Datorii
- 1.002.236 lei
- Capitaluri
- 2.410.581 lei
- Capital subscris vărsat
- 200.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 20
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 24.786.779 lei
- Venituri totale
- 24.840.489 lei
- Cheltuieli totale
- 23.844.823 lei
- Profit brut
- 995.666 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 859.505 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 499.334 lei
- Active circulante
- 6.760.062 lei
- Stocuri
- 5.275.067 lei
- Creanțe
- 1.381.453 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103.542 lei
- Datorii
- 2.632.577 lei
- Capitaluri
- 4.789.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 200.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 22
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.3)
- 3812 · Colectarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.3)
- 3821 · Recuperarea materialelor reciclabile (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4687 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5225 · Activități de servicii logistice pentru transporturi (CAEN Rev.3)
- 5226 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 25 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.