ALIMOD DECOR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 9 august 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ALIMOD DECOR S.R.L.
- CUI
- 41505639
- Nr. înmatriculare
- J12/3174/2019
- EUID
- ROONRC.J12/3174/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 august 2019
Sediu social
- Adresă
- DOROBANȚILOR, nr. 76, bl. Y5, sc. 4, ap. 70, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400609
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.08.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FILIPOIU ALINA NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 64 din 91 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1413, județul Cluj, peste 31% dintre firmele clasei. Locul 34.869 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39.101 lei | -11.242 lei | — | 82.548 lei | 1.787 lei | 80.761 lei |
| 2024 | 62.551 lei | -21.484 lei | — | 98.752 lei | 6.749 lei | 92.003 lei |
| 2023 | 58.518 lei | 7.131 lei | — | 117.700 lei | 4.212 lei | 113.488 lei |
| 2022 | 49.822 lei | 1.708 lei | — | 115.816 lei | 9.460 lei | 106.356 lei |
| 2021 | 56.060 lei | -12.347 lei | 1 | 108.821 lei | 4.172 lei | 104.649 lei |
| 2020 | 112.462 lei | 24.158 lei | 2 | 136.384 lei | 19.388 lei | 116.996 lei |
| 2019 | 1.200 lei | 92.638 lei | 1 | 103.050 lei | 10.212 lei | 92.838 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.101 lei
- Venituri totale
- 39.176 lei
- Cheltuieli totale
- 50.418 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.242 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.242 lei
- Active imobilizate
- 3.496 lei
- Active circulante
- 79.052 lei
- Stocuri
- 13.903 lei
- Creanțe
- 61.061 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.088 lei
- Datorii
- 1.787 lei
- Capitaluri
- 80.761 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.551 lei
- Venituri totale
- 62.561 lei
- Cheltuieli totale
- 84.045 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.484 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.484 lei
- Active imobilizate
- 9.560 lei
- Active circulante
- 89.192 lei
- Stocuri
- 13.654 lei
- Creanțe
- 71.163 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.375 lei
- Datorii
- 6.749 lei
- Capitaluri
- 92.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.518 lei
- Venituri totale
- 58.577 lei
- Cheltuieli totale
- 49.939 lei
- Profit brut
- 8.638 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.131 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.625 lei
- Active circulante
- 102.075 lei
- Stocuri
- 26.201 lei
- Creanțe
- 72.973 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.901 lei
- Datorii
- 4.212 lei
- Capitaluri
- 113.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.822 lei
- Venituri totale
- 49.884 lei
- Cheltuieli totale
- 46.803 lei
- Profit brut
- 3.081 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.708 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.509 lei
- Active circulante
- 93.307 lei
- Stocuri
- 25.804 lei
- Creanțe
- 4.405 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.098 lei
- Datorii
- 9.460 lei
- Capitaluri
- 106.356 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.060 lei
- Venituri totale
- 56.060 lei
- Cheltuieli totale
- 67.203 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.143 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.347 lei
- Active imobilizate
- 36.291 lei
- Active circulante
- 72.530 lei
- Stocuri
- 17.590 lei
- Creanțe
- 1.737 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.203 lei
- Datorii
- 4.172 lei
- Capitaluri
- 104.649 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.462 lei
- Venituri totale
- 146.787 lei
- Cheltuieli totale
- 121.822 lei
- Profit brut
- 24.965 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.158 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.073 lei
- Active circulante
- 86.311 lei
- Stocuri
- 16.753 lei
- Creanțe
- 5.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.073 lei
- Datorii
- 19.388 lei
- Capitaluri
- 116.996 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.200 lei
- Venituri totale
- 104.145 lei
- Cheltuieli totale
- 11.495 lei
- Profit brut
- 92.650 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.638 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.636 lei
- Active circulante
- 82.414 lei
- Stocuri
- 3.828 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 78.586 lei
- Datorii
- 10.212 lei
- Capitaluri
- 92.838 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului