ALIMENTARY GOLD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Măcin, Oraș Măcin, înmatriculată la 4 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ALIMENTARY GOLD S.R.L.
- CUI
- 39290759
- Nr. înmatriculare
- J36/227/2018
- EUID
- ROONRC.J36/227/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- DESPINA DOAMNA, nr. 19B, Loc. Măcin, Oraș Măcin, Tulcea
- Localitate
- Loc. Măcin, Oraș Măcin, Tulcea
- Cod poștal
- 825300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NECULAI VIOREL-CULAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 361 din 465 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Tulcea, peste 23% dintre firmele clasei. Locul 3.432 din 5.346 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.642 lei | 13.660 lei | — | 125.736 lei | 23.184 lei | 102.552 lei |
| 2024 | 128.785 lei | 26.358 lei | — | 100.924 lei | 12.032 lei | 88.892 lei |
| 2023 | 50.648 lei | 6.756 lei | — | 68.961 lei | 6.427 lei | 62.534 lei |
| 2022 | 31.366 lei | 5.790 lei | — | 71.094 lei | 15.316 lei | 55.778 lei |
| 2021 | 86.401 lei | 17.269 lei | — | 89.546 lei | 39.558 lei | 49.988 lei |
| 2020 | 80.578 lei | 16.111 lei | — | 76.657 lei | 43.938 lei | 32.719 lei |
| 2019 | 81.309 lei | 16.368 lei | — | 36.654 lei | 20.046 lei | 16.608 lei |
| 2018 | 49.799 lei | 1.077 lei | — | 13.932 lei | 12.615 lei | 1.317 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.642 lei
- Venituri totale
- 117.958 lei
- Cheltuieli totale
- 101.950 lei
- Profit brut
- 16.008 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.660 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 125.736 lei
- Stocuri
- 125.120 lei
- Creanțe
- 527 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89 lei
- Datorii
- 23.184 lei
- Capitaluri
- 102.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.785 lei
- Venituri totale
- 128.785 lei
- Cheltuieli totale
- 98.200 lei
- Profit brut
- 30.585 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.358 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 100.924 lei
- Stocuri
- 100.822 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 102 lei
- Datorii
- 12.032 lei
- Capitaluri
- 88.892 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.648 lei
- Venituri totale
- 50.648 lei
- Cheltuieli totale
- 42.783 lei
- Profit brut
- 7.865 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.756 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 68.961 lei
- Stocuri
- 63.510 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.451 lei
- Datorii
- 6.427 lei
- Capitaluri
- 62.534 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.366 lei
- Venituri totale
- 31.366 lei
- Cheltuieli totale
- 24.635 lei
- Profit brut
- 6.731 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.790 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.502 lei
- Active circulante
- 69.592 lei
- Stocuri
- 69.371 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 15.316 lei
- Capitaluri
- 55.778 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.401 lei
- Venituri totale
- 86.401 lei
- Cheltuieli totale
- 67.408 lei
- Profit brut
- 18.993 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.269 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.502 lei
- Active circulante
- 88.044 lei
- Stocuri
- 87.931 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 113 lei
- Datorii
- 39.558 lei
- Capitaluri
- 49.988 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.578 lei
- Venituri totale
- 80.578 lei
- Cheltuieli totale
- 62.050 lei
- Profit brut
- 18.528 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.111 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.502 lei
- Active circulante
- 75.155 lei
- Stocuri
- 73.920 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.235 lei
- Datorii
- 43.938 lei
- Capitaluri
- 32.719 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.309 lei
- Venituri totale
- 81.309 lei
- Cheltuieli totale
- 62.502 lei
- Profit brut
- 18.807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.368 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.502 lei
- Active circulante
- 35.152 lei
- Stocuri
- 34.899 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 253 lei
- Datorii
- 20.046 lei
- Capitaluri
- 16.608 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.799 lei
- Venituri totale
- 49.799 lei
- Cheltuieli totale
- 47.228 lei
- Profit brut
- 2.571 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.077 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.502 lei
- Active circulante
- 12.430 lei
- Stocuri
- 11.461 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 969 lei
- Datorii
- 12.615 lei
- Capitaluri
- 1.317 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului