ALIMAR TOTAL CONSTRUCT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 13 august 2012.
Identitate
- Denumire legală
- ALIMAR TOTAL CONSTRUCT SRL
- CUI
- 30545956
- Nr. înmatriculare
- J2012009284406
- EUID
- ROONRC.J2012009284406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 august 2012
Sediu social
- Adresă
- LT. GHEORGHE SAIDAC, nr. 5B, bl. 29, sc. C, et. 1, ap. 43, CAM. 2, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Contact
- Telefon
- 0724 418 073
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 18 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 17 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.08.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOBROVĂȚ MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 60.287 lei | 0 lei | 60.287 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 60.287 lei | 0 lei | 60.287 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 60.287 lei | 0 lei | 60.287 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 60.287 lei | 0 lei | 60.287 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 60.287 lei | 0 lei | 60.287 lei |
| 2020 | — | -2.387 lei | — | 60.287 lei | 0 lei | 60.287 lei |
| 2019 | — | -9.186 lei | — | 64.808 lei | 2.134 lei | 62.674 lei |
| 2018 | — | -9.186 lei | — | 73.994 lei | 2.134 lei | 71.860 lei |
| 2017 | 15.155 lei | 4.223 lei | 1 | 83.780 lei | 2.734 lei | 81.046 lei |
| 2016 | 146.200 lei | 51.375 lei | 3 | 116.324 lei | 39.501 lei | 76.823 lei |
| 2015 | 50.982 lei | 35.081 lei | 1 | 78.719 lei | 53.270 lei | 25.449 lei |
| 2014 | 20.000 lei | 3.569 lei | 2 | 28.957 lei | 38.589 lei | -9.632 lei |
| 2013 | 25.290 lei | -11.662 lei | 1 | 9.502 lei | 22.703 lei | -13.201 lei |
| 2012 | 10.226 lei | -1.739 lei | 1 | 4.860 lei | 6.399 lei | -1.539 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.268 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 60.287 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.268 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 60.287 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.268 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 60.287 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.268 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 60.287 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.268 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 60.287 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.387 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.387 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.387 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.287 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.268 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 60.287 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.186 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.186 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.186 lei
- Active imobilizate
- 1.785 lei
- Active circulante
- 63.023 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.004 lei
- Datorii
- 2.134 lei
- Capitaluri
- 62.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.186 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.186 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.186 lei
- Active imobilizate
- 10.971 lei
- Active circulante
- 63.023 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.004 lei
- Datorii
- 2.134 lei
- Capitaluri
- 71.860 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.155 lei
- Venituri totale
- 15.155 lei
- Cheltuieli totale
- 10.477 lei
- Profit brut
- 4.678 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.223 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.157 lei
- Active circulante
- 63.623 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.069 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.554 lei
- Datorii
- 2.734 lei
- Capitaluri
- 81.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.200 lei
- Venituri totale
- 166.200 lei
- Cheltuieli totale
- 113.163 lei
- Profit brut
- 53.037 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.375 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.343 lei
- Active circulante
- 86.981 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.336 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.645 lei
- Datorii
- 39.501 lei
- Capitaluri
- 76.823 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.982 lei
- Venituri totale
- 50.982 lei
- Cheltuieli totale
- 14.372 lei
- Profit brut
- 36.610 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.081 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 78.719 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 69.438 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.281 lei
- Datorii
- 53.270 lei
- Capitaluri
- 25.449 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 20.000 lei
- Venituri totale
- 20.000 lei
- Cheltuieli totale
- 15.831 lei
- Profit brut
- 4.169 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.569 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.957 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.456 lei
- Casa și conturi la bănci
- 501 lei
- Datorii
- 38.589 lei
- Capitaluri
- -9.632 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 25.290 lei
- Venituri totale
- 25.438 lei
- Cheltuieli totale
- 36.339 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.901 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.662 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.502 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.456 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.046 lei
- Datorii
- 22.703 lei
- Capitaluri
- -13.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.226 lei
- Venituri totale
- 10.330 lei
- Cheltuieli totale
- 11.759 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.429 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.739 lei
- Active imobilizate
- 430 lei
- Active circulante
- 4.430 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.430 lei
- Datorii
- 6.399 lei
- Capitaluri
- -1.539 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (2)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înmatriculare la registrul comerțului