ALICAMBI AUTO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 9 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ALICAMBI AUTO S.R.L.
- CUI
- 44404906
- Nr. înmatriculare
- J40/9988/2021
- EUID
- ROONRC.J40/9988/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- GĂRII CĂȚELU, nr. 26, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32992
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GEANTĂ FLORIN - ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 8.687 lei | 8.904 lei | -217 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 8.687 lei | 8.904 lei | -217 lei |
| 2023 | — | -457 lei | — | 8.687 lei | 8.904 lei | -217 lei |
| 2022 | 286.188 lei | 125.368 lei | — | 139.151 lei | 8.804 lei | 130.347 lei |
| 2021 | 290.378 lei | 115.937 lei | 1 | 14.787 lei | 9.808 lei | 4.979 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.687 lei
- Stocuri
- 4.873 lei
- Creanțe
- 3.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 414 lei
- Datorii
- 8.904 lei
- Capitaluri
- -217 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 214 lei
- Cheltuieli totale
- 214 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.687 lei
- Stocuri
- 4.873 lei
- Creanțe
- 3.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 414 lei
- Datorii
- 8.904 lei
- Capitaluri
- -217 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 457 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 457 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 457 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.687 lei
- Stocuri
- 4.873 lei
- Creanțe
- 3.400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 414 lei
- Datorii
- 8.904 lei
- Capitaluri
- -217 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 286.188 lei
- Venituri totale
- 286.188 lei
- Cheltuieli totale
- 157.958 lei
- Profit brut
- 128.230 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 125.368 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 139.151 lei
- Stocuri
- 4.873 lei
- Creanțe
- 133.747 lei
- Casa și conturi la bănci
- 531 lei
- Datorii
- 8.804 lei
- Capitaluri
- 130.347 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.378 lei
- Venituri totale
- 290.378 lei
- Cheltuieli totale
- 172.595 lei
- Profit brut
- 117.783 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.937 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.787 lei
- Stocuri
- 4.205 lei
- Creanțe
- 221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.361 lei
- Datorii
- 9.808 lei
- Capitaluri
- 4.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4730 · Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului