Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ALIAN & YDEEA FRESH S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Dorohoi, înmatriculată la 5 octombrie 2022.

Identitate

Denumire legală
ALIAN & YDEEA FRESH S.R.L.
CUI
46963300
Nr. înmatriculare
J7/765/2022
EUID
ROONRC.J7/765/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
5 octombrie 2022

Sediu social

Adresă
NARCISELOR, nr. 6, Municipiul Dorohoi, Botoșani
Localitate
Municipiul Dorohoi, Botoșani
Cod poștal
715200

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 oct)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 05.10.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • JITĂREANU ALIN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
840 mii lei02022: 221 mii lei2023: 702 mii lei2024: 627 mii lei2025: 840 mii lei2022202320242025
Rezultat net
58 mii lei0-155 mii lei2022: 58 mii lei2023: 16 mii lei2024: -155 mii lei2025: 12 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 37 din 95 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Botoșani, peste 62% dintre firmele clasei. Locul 1.314 din 5.640 în tot județul, și locul 953 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 34%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025839.602 lei12.068 lei464.371 lei131.263 lei-66.892 lei
2024626.615 lei-155.362 lei483.015 lei164.748 lei-81.733 lei
2023701.515 lei16.090 lei4121.756 lei48.128 lei73.628 lei
2022221.238 lei57.538 lei481.344 lei23.806 lei57.538 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
839.602 lei
Venituri totale
888.377 lei
Cheltuieli totale
851.621 lei
Profit brut
36.756 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
12.068 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
64.371 lei
Stocuri
20.289 lei
Creanțe
21.146 lei
Casa și conturi la bănci
22.936 lei
Datorii
131.263 lei
Capitaluri
-66.892 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
4

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
626.615 lei
Venituri totale
662.474 lei
Cheltuieli totale
799.022 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
136.548 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
155.362 lei
Active imobilizate
Active circulante
83.015 lei
Stocuri
52.189 lei
Creanțe
10.764 lei
Casa și conturi la bănci
20.062 lei
Datorii
164.748 lei
Capitaluri
-81.733 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
4

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
701.515 lei
Venituri totale
738.302 lei
Cheltuieli totale
715.270 lei
Profit brut
23.032 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
16.090 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
121.756 lei
Stocuri
74.927 lei
Creanțe
3.931 lei
Casa și conturi la bănci
42.898 lei
Datorii
48.128 lei
Capitaluri
73.628 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
4

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
221.238 lei
Venituri totale
221.238 lei
Cheltuieli totale
161.528 lei
Profit brut
59.710 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
57.538 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
81.344 lei
Stocuri
6.448 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
74.896 lei
Datorii
23.806 lei
Capitaluri
57.538 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
4

Activități autorizate (CAEN)

  • 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului