ALIAN CLEANSHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Matca, Comuna Matca, înmatriculată la 8 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ALIAN CLEANSHOP S.R.L.
- CUI
- 40126963
- Nr. înmatriculare
- J2018001632175
- EUID
- ROONRC.J2018001632175
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Ștefan cel Mare, nr. 402B, Sat Matca, Comuna Matca, Galați
- Localitate
- Sat Matca, Comuna Matca, Galați
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BORZA GHEORGHIŢĂ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 9 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9610, județul Galați. Locul 2.615 din 13.829 în tot județul, și locul 3.247 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 76%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 942.735 lei | -99.563 lei | 2 | 316.840 lei | 46.669 lei | 270.171 lei |
| 2024 | 535.226 lei | 192.189 lei | 2 | 1.225.430 lei | 131.491 lei | 1.093.939 lei |
| 2023 | 358.856 lei | 423.174 lei | 1 | 930.626 lei | 28.876 lei | 901.750 lei |
| 2022 | 413.530 lei | 286.953 lei | 1 | 781.761 lei | 109.870 lei | 478.577 lei |
| 2021 | 330.590 lei | 269.680 lei | 1 | 499.117 lei | 120.953 lei | 191.624 lei |
| 2020 | 8.748 lei | -76.600 lei | — | 117.369 lei | 64.847 lei | -78.056 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 942.735 lei
- Venituri totale
- 942.739 lei
- Cheltuieli totale
- 1.039.960 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 97.221 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 99.563 lei
- Active imobilizate
- 159.971 lei
- Active circulante
- 156.869 lei
- Stocuri
- 79.163 lei
- Creanțe
- 29.609 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.097 lei
- Datorii
- 46.669 lei
- Capitaluri
- 270.171 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 535.226 lei
- Venituri totale
- 536.672 lei
- Cheltuieli totale
- 332.676 lei
- Profit brut
- 203.996 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 192.189 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 216.019 lei
- Active circulante
- 1.009.411 lei
- Stocuri
- 942.865 lei
- Creanțe
- 34.360 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.186 lei
- Datorii
- 131.491 lei
- Capitaluri
- 1.093.939 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 358.856 lei
- Venituri totale
- 671.853 lei
- Cheltuieli totale
- 245.510 lei
- Profit brut
- 426.343 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 423.174 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 198.987 lei
- Active circulante
- 731.639 lei
- Stocuri
- 697.130 lei
- Creanțe
- 23.752 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.757 lei
- Datorii
- 28.876 lei
- Capitaluri
- 901.750 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 413.530 lei
- Venituri totale
- 413.696 lei
- Cheltuieli totale
- 122.689 lei
- Profit brut
- 291.007 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 286.953 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 155.504 lei
- Active circulante
- 626.257 lei
- Stocuri
- 615.545 lei
- Creanțe
- 8.278 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.434 lei
- Datorii
- 109.870 lei
- Capitaluri
- 478.577 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 330.590 lei
- Venituri totale
- 332.113 lei
- Cheltuieli totale
- 52.471 lei
- Profit brut
- 279.642 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 269.680 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 136.392 lei
- Active circulante
- 362.725 lei
- Stocuri
- 242.187 lei
- Creanțe
- 82.297 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.241 lei
- Datorii
- 120.953 lei
- Capitaluri
- 191.624 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.748 lei
- Venituri totale
- 8.748 lei
- Cheltuieli totale
- 85.056 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 76.308 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 76.600 lei
- Active imobilizate
- 115.515 lei
- Active circulante
- 1.854 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.854 lei
- Datorii
- 64.847 lei
- Capitaluri
- -78.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 2594 · Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe (CAEN Rev.3)
- 2599 · Fabricarea altor articole din metal n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 9610 · Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului