ALEX MONTREY NETWORK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 26 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ALEX MONTREY NETWORK S.R.L.
- CUI
- 42537019
- Nr. înmatriculare
- J2020005446401
- EUID
- ROONRC.J2020005446401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- Lt. Radu Beller, nr. 3-5, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11704
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CONSTANTIN ALEXANDRU LILIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 230 din 1.425 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5911, municipiul București, peste 84% dintre firmele clasei. Locul 40.492 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 566.001 lei | 94.683 lei | 1 | 892.367 lei | 797.455 lei | 94.923 lei |
| 2024 | 759.591 lei | 253.778 lei | 1 | 780.896 lei | 13.229 lei | 767.667 lei |
| 2023 | 634.779 lei | 442.882 lei | 1 | 615.174 lei | 18.312 lei | 596.862 lei |
| 2022 | 441.341 lei | 208.495 lei | 1 | 388.224 lei | 179.516 lei | 208.736 lei |
| 2021 | 309.415 lei | 170.218 lei | 1 | 344.226 lei | 173.742 lei | 170.484 lei |
| 2020 | 67.166 lei | 27.224 lei | — | 34.230 lei | 6.806 lei | 27.424 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 566.001 lei
- Venituri totale
- 626.812 lei
- Cheltuieli totale
- 516.777 lei
- Profit brut
- 110.035 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.683 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 318.985 lei
- Active circulante
- 573.382 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 106.314 lei
- Casa și conturi la bănci
- 467.068 lei
- Datorii
- 797.455 lei
- Capitaluri
- 94.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 759.591 lei
- Venituri totale
- 764.042 lei
- Cheltuieli totale
- 492.020 lei
- Profit brut
- 272.022 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 253.778 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 340.662 lei
- Active circulante
- 440.234 lei
- Stocuri
- 5.198 lei
- Creanțe
- 31.279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 403.757 lei
- Datorii
- 13.229 lei
- Capitaluri
- 767.667 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 634.779 lei
- Venituri totale
- 875.382 lei
- Cheltuieli totale
- 425.196 lei
- Profit brut
- 450.186 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 442.882 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.261 lei
- Active circulante
- 596.913 lei
- Stocuri
- 6.284 lei
- Creanțe
- 63.805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 526.824 lei
- Datorii
- 18.312 lei
- Capitaluri
- 596.862 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 441.341 lei
- Venituri totale
- 447.848 lei
- Cheltuieli totale
- 234.923 lei
- Profit brut
- 212.925 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 208.495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 190.860 lei
- Active circulante
- 197.364 lei
- Stocuri
- 6.598 lei
- Creanțe
- 17.268 lei
- Casa și conturi la bănci
- 173.498 lei
- Datorii
- 179.516 lei
- Capitaluri
- 208.736 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 309.415 lei
- Venituri totale
- 309.885 lei
- Cheltuieli totale
- 135.958 lei
- Profit brut
- 173.927 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170.218 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 219.842 lei
- Active circulante
- 124.384 lei
- Stocuri
- 8.068 lei
- Creanțe
- 7.187 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109.129 lei
- Datorii
- 173.742 lei
- Capitaluri
- 170.484 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.166 lei
- Venituri totale
- 67.166 lei
- Cheltuieli totale
- 37.920 lei
- Profit brut
- 29.246 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.224 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.230 lei
- Stocuri
- 12.954 lei
- Creanțe
- 4.473 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.803 lei
- Datorii
- 6.806 lei
- Capitaluri
- 27.424 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului