ALEX KLA-G S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Telciu, Comuna Telciu, înmatriculată la 28 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ALEX KLA-G S.R.L.
- CUI
- 40508742
- Nr. înmatriculare
- J6/263/2019
- EUID
- ROONRC.J6/263/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- nr. 502, Sat Telciu, Comuna Telciu, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Telciu, Comuna Telciu, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 427355
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MURGU DAN GRIGORE — administrator si reprezentant
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 402 din 448 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Bistrița-Năsăud, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 7.384 din 9.250 în tot județul, și locul 3.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.442 lei | 930 lei | 1 | 18.917 lei | 41.391 lei | -22.474 lei |
| 2024 | 31.043 lei | -43.051 lei | 1 | 34.587 lei | 57.990 lei | -23.403 lei |
| 2023 | 15.281 lei | -5.485 lei | 1 | 64.683 lei | 45.035 lei | 19.648 lei |
| 2022 | 15.655 lei | -32.736 lei | 1 | 505.600 lei | 480.466 lei | 25.134 lei |
| 2021 | 302.581 lei | 198.738 lei | 1 | 560.595 lei | 2.725 lei | 557.870 lei |
| 2020 | 277.884 lei | 177.927 lei | 1 | 370.893 lei | 11.761 lei | 359.132 lei |
| 2019 | 288.027 lei | 181.005 lei | 1 | 195.758 lei | 14.553 lei | 181.205 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.442 lei
- Venituri totale
- 85.160 lei
- Cheltuieli totale
- 84.061 lei
- Profit brut
- 1.099 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 930 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.917 lei
- Stocuri
- 15.284 lei
- Creanțe
- 1.580 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.053 lei
- Datorii
- 41.391 lei
- Capitaluri
- -22.474 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.043 lei
- Venituri totale
- 32.008 lei
- Cheltuieli totale
- 75.059 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.051 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.051 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.587 lei
- Stocuri
- 30.320 lei
- Creanțe
- 2.691 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.576 lei
- Datorii
- 57.990 lei
- Capitaluri
- -23.403 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.281 lei
- Venituri totale
- 47.281 lei
- Cheltuieli totale
- 52.303 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.022 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.485 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 64.683 lei
- Stocuri
- 36.326 lei
- Creanțe
- 4.397 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.960 lei
- Datorii
- 45.035 lei
- Capitaluri
- 19.648 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.655 lei
- Venituri totale
- 16.024 lei
- Cheltuieli totale
- 48.617 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.593 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.736 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 505.600 lei
- Stocuri
- 26.431 lei
- Creanțe
- 3.694 lei
- Casa și conturi la bănci
- 475.475 lei
- Datorii
- 480.466 lei
- Capitaluri
- 25.134 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 302.581 lei
- Venituri totale
- 303.045 lei
- Cheltuieli totale
- 101.317 lei
- Profit brut
- 201.728 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 198.738 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 560.595 lei
- Stocuri
- 19.977 lei
- Creanțe
- 3.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 537.118 lei
- Datorii
- 2.725 lei
- Capitaluri
- 557.870 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 277.884 lei
- Venituri totale
- 282.633 lei
- Cheltuieli totale
- 103.063 lei
- Profit brut
- 179.570 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 177.927 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 370.893 lei
- Stocuri
- 14.170 lei
- Creanțe
- 12 lei
- Casa și conturi la bănci
- 356.711 lei
- Datorii
- 11.761 lei
- Capitaluri
- 359.132 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 288.027 lei
- Venituri totale
- 288.818 lei
- Cheltuieli totale
- 105.082 lei
- Profit brut
- 183.736 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 181.005 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 195.758 lei
- Stocuri
- 5.386 lei
- Creanțe
- 8.334 lei
- Casa și conturi la bănci
- 182.038 lei
- Datorii
- 14.553 lei
- Capitaluri
- 181.205 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului