ALEX BREBENAR ENDODONTICS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Deva, înmatriculată la 24 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ALEX BREBENAR ENDODONTICS S.R.L.
- CUI
- 43493450
- Nr. înmatriculare
- J20/1399/2020
- EUID
- ROONRC.J20/1399/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- CERNEI, nr. 8, Etaj 1, camera 1.1, Municipiul Deva, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Deva, Hunedoara
- Cod poștal
- 330074
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.12.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BREBENAR ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 61 din 132 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Hunedoara, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 4.208 din 10.481 în tot județul, și locul 3.772 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261.845 lei | 184.980 lei | 1 | 190.943 lei | 5.723 lei | 185.220 lei |
| 2024 | 244.225 lei | 174.860 lei | 1 | 183.348 lei | 8.248 lei | 175.100 lei |
| 2023 | 252.403 lei | 200.885 lei | — | 205.364 lei | 4.172 lei | 201.192 lei |
| 2022 | 240.329 lei | 217.758 lei | 1 | 226.799 lei | 8.734 lei | 218.065 lei |
| 2021 | 173.313 lei | 157.883 lei | — | 160.622 lei | 2.431 lei | 158.191 lei |
| 2020 | 200 lei | 108 lei | — | 614 lei | 306 lei | 308 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 261.845 lei
- Venituri totale
- 263.824 lei
- Cheltuieli totale
- 71.087 lei
- Profit brut
- 192.737 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 184.980 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.438 lei
- Active circulante
- 136.505 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 136.505 lei
- Datorii
- 5.723 lei
- Capitaluri
- 185.220 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 244.225 lei
- Venituri totale
- 247.264 lei
- Cheltuieli totale
- 65.357 lei
- Profit brut
- 181.907 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 174.860 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 65.538 lei
- Active circulante
- 117.810 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 117.810 lei
- Datorii
- 8.248 lei
- Capitaluri
- 175.100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.403 lei
- Venituri totale
- 257.180 lei
- Cheltuieli totale
- 53.851 lei
- Profit brut
- 203.329 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 200.885 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.637 lei
- Active circulante
- 128.727 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.850 lei
- Casa și conturi la bănci
- 115.877 lei
- Datorii
- 4.172 lei
- Capitaluri
- 201.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 240.329 lei
- Venituri totale
- 240.329 lei
- Cheltuieli totale
- 17.520 lei
- Profit brut
- 222.809 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 217.758 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.623 lei
- Active circulante
- 223.176 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.164 lei
- Casa și conturi la bănci
- 205.012 lei
- Datorii
- 8.734 lei
- Capitaluri
- 218.065 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.313 lei
- Venituri totale
- 173.346 lei
- Cheltuieli totale
- 10.887 lei
- Profit brut
- 162.459 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 157.883 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 160.622 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 149.652 lei
- Datorii
- 2.431 lei
- Capitaluri
- 158.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200 lei
- Venituri totale
- 200 lei
- Cheltuieli totale
- 86 lei
- Profit brut
- 114 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 108 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 552 lei
- Active circulante
- 62 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 62 lei
- Datorii
- 306 lei
- Capitaluri
- 308 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice (CAEN Rev.2)
- 8610 · Activități de asistență spitalicească (CAEN Rev.2)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
- 8710 · Activități ale centrelor de îngrijire medicală (CAEN Rev.2)
- 8720 · Activități ale centrelor de recuperare psihică și de dezintoxicare, exclusiv spitale (CAEN Rev.2)
- 8730 · Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului