ALECRIS AUTOMATIZĂRI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Deva, înmatriculată la 18 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ALECRIS AUTOMATIZĂRI S.R.L.
- CUI
- 42278607
- Nr. înmatriculare
- J20/216/2020
- EUID
- ROONRC.J20/216/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- ORHIDEELOR, nr. 6, Municipiul Deva, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Deva, Hunedoara
- Cod poștal
- 330068
Contact
- Telefon
- 0745 348 570
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 18 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 11 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŞTIRBAN ADRIANA ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 70 din 94 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4321, județul Hunedoara, peste 27% dintre firmele clasei. Locul 6.045 din 10.413 în tot județul, și locul 7.411 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 60%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127.046 lei | -30.356 lei | 0 | 77.627 lei | 106.479 lei | -28.852 lei |
| 2024 | 314.305 lei | 2.543 lei | 0 | 95.983 lei | 94.479 lei | 1.504 lei |
| 2023 | 238.874 lei | -10.450 lei | 1 | 164.989 lei | 166.028 lei | -1.039 lei |
| 2022 | 383.720 lei | 9.787 lei | 1 | 178.808 lei | 137.597 lei | 41.211 lei |
| 2021 | 408.227 lei | 23.777 lei | 2 | 196.348 lei | 155.414 lei | 40.934 lei |
| 2020 | 428.895 lei | 43.957 lei | — | 135.098 lei | 90.941 lei | 44.157 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 127.046 lei
- Venituri totale
- 138.618 lei
- Cheltuieli totale
- 168.974 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.356 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.356 lei
- Active imobilizate
- 40.898 lei
- Active circulante
- 36.729 lei
- Stocuri
- 15.914 lei
- Creanțe
- 19.608 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.207 lei
- Datorii
- 106.479 lei
- Capitaluri
- -28.852 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 314.305 lei
- Venituri totale
- 316.555 lei
- Cheltuieli totale
- 313.528 lei
- Profit brut
- 3.027 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.543 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 66.732 lei
- Active circulante
- 29.251 lei
- Stocuri
- 4.118 lei
- Creanțe
- 19.066 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.067 lei
- Datorii
- 94.479 lei
- Capitaluri
- 1.504 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 238.874 lei
- Venituri totale
- 259.124 lei
- Cheltuieli totale
- 267.184 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.060 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.450 lei
- Active imobilizate
- 89.162 lei
- Active circulante
- 75.827 lei
- Stocuri
- 26.421 lei
- Creanțe
- 12.999 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.407 lei
- Datorii
- 166.028 lei
- Capitaluri
- -1.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului