ALDOCRIS INSTAL DIVERS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 14 noiembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ALDOCRIS INSTAL DIVERS S.R.L.
- CUI
- 40152687
- Nr. înmatriculare
- J40/16389/2018
- EUID
- ROONRC.J40/16389/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 noiembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- PANTELIMON, nr. 21, bl. 9, ap. 9, PARTER, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 22403
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.11.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ADOCHIȚEI CRISTINA — administrator
- BOGDAN CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 153 din 183 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4789, municipiul București, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 115.299 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.122 lei | -3.714 lei | — | 5.428 lei | 0 lei | 5.428 lei |
| 2024 | 22.885 lei | -5.963 lei | — | 10.670 lei | 1.528 lei | 9.142 lei |
| 2023 | 24.919 lei | 909 lei | — | 15.583 lei | 478 lei | 15.105 lei |
| 2022 | 20.365 lei | -3.145 lei | — | 14.422 lei | 226 lei | 14.196 lei |
| 2021 | 16.513 lei | 1.315 lei | — | 17.482 lei | 141 lei | 17.341 lei |
| 2020 | 26.206 lei | 6.339 lei | — | 16.221 lei | 195 lei | 16.026 lei |
| 2019 | 30.446 lei | 9.487 lei | — | 9.962 lei | 275 lei | 9.687 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.122 lei
- Venituri totale
- 23.122 lei
- Cheltuieli totale
- 26.836 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.714 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.714 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.428 lei
- Stocuri
- 2.142 lei
- Creanțe
- 128 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.158 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 5.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.885 lei
- Venituri totale
- 22.885 lei
- Cheltuieli totale
- 28.848 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.963 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.963 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.670 lei
- Stocuri
- 279 lei
- Creanțe
- 128 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.263 lei
- Datorii
- 1.528 lei
- Capitaluri
- 9.142 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.919 lei
- Venituri totale
- 24.919 lei
- Cheltuieli totale
- 23.848 lei
- Profit brut
- 1.071 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 909 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.583 lei
- Stocuri
- 4.409 lei
- Creanțe
- 116 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.058 lei
- Datorii
- 478 lei
- Capitaluri
- 15.105 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.365 lei
- Venituri totale
- 20.365 lei
- Cheltuieli totale
- 22.898 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.533 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.145 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.422 lei
- Stocuri
- 5.706 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.716 lei
- Datorii
- 226 lei
- Capitaluri
- 14.196 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.513 lei
- Venituri totale
- 16.513 lei
- Cheltuieli totale
- 14.702 lei
- Profit brut
- 1.811 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.315 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.482 lei
- Stocuri
- 12.402 lei
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.079 lei
- Datorii
- 141 lei
- Capitaluri
- 17.341 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.206 lei
- Venituri totale
- 26.206 lei
- Cheltuieli totale
- 19.081 lei
- Profit brut
- 7.125 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.221 lei
- Stocuri
- 9.712 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.509 lei
- Datorii
- 195 lei
- Capitaluri
- 16.026 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.446 lei
- Venituri totale
- 30.446 lei
- Cheltuieli totale
- 20.046 lei
- Profit brut
- 10.400 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.487 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.962 lei
- Stocuri
- 5.983 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.979 lei
- Datorii
- 275 lei
- Capitaluri
- 9.687 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului