ALCONF ECO ALPLAST 2004 SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Brebeni, Comuna Brebeni, înmatriculată la 8 ianuarie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- ALCONF ECO ALPLAST 2004 SRL
- CUI
- 32628535
- Nr. înmatriculare
- J28/4/2014
- EUID
- ROONRC.J28/4/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 ianuarie 2014
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPALĂ, nr. 406, Sat Brebeni, Comuna Brebeni, Olt
- Localitate
- Sat Brebeni, Comuna Brebeni, Olt
- Cod poștal
- 237055
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.01.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHERGU CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Olt; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 76.541 lei | -299.668 lei | 1 | 477.066 lei | 1.858.356 lei | -1.381.290 lei |
| 2023 | 781.911 lei | -253.957 lei | 1 | 1.115.297 lei | 1.970.206 lei | -854.909 lei |
| 2021 | 1.229.638 lei | 466.650 lei | 9 | 1.157.637 lei | 1.284.757 lei | -127.120 lei |
| 2020 | 845.708 lei | -79.338 lei | 6 | 816.747 lei | 1.410.031 lei | -593.284 lei |
| 2019 | 832.210 lei | -57.591 lei | 7 | 733.802 lei | 1.240.316 lei | -506.514 lei |
| 2018 | 583.703 lei | -227.003 lei | 4 | 488.332 lei | 929.838 lei | -441.506 lei |
| 2017 | 893.989 lei | 85.083 lei | 5 | 557.171 lei | 739.126 lei | -181.955 lei |
| 2016 | 703.266 lei | -363.578 lei | 5 | 305.681 lei | 668.803 lei | -363.122 lei |
| 2015 | 776.587 lei | 8.696 lei | — | 331.595 lei | 306.139 lei | 25.456 lei |
| 2014 | 605.443 lei | 16.560 lei | 4 | 129.401 lei | 112.641 lei | 16.760 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.541 lei
- Venituri totale
- 186.012 lei
- Cheltuieli totale
- 485.680 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 299.668 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 299.668 lei
- Active imobilizate
- 44.829 lei
- Active circulante
- 432.237 lei
- Stocuri
- 355.508 lei
- Creanțe
- 70.799 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.930 lei
- Datorii
- 1.858.356 lei
- Capitaluri
- -1.381.290 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 781.911 lei
- Venituri totale
- 786.227 lei
- Cheltuieli totale
- 1.032.321 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 246.094 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 253.957 lei
- Active imobilizate
- 54.977 lei
- Active circulante
- 1.060.320 lei
- Stocuri
- 664.340 lei
- Creanțe
- 326.950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.030 lei
- Datorii
- 1.970.206 lei
- Capitaluri
- -854.909 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.229.638 lei
- Venituri totale
- 1.812.770 lei
- Cheltuieli totale
- 1.327.992 lei
- Profit brut
- 484.778 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 466.650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.732 lei
- Active circulante
- 1.106.905 lei
- Stocuri
- 808.042 lei
- Creanțe
- 189.047 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109.816 lei
- Datorii
- 1.284.757 lei
- Capitaluri
- -127.120 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 845.708 lei
- Venituri totale
- 845.709 lei
- Cheltuieli totale
- 916.591 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 70.882 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 79.338 lei
- Active imobilizate
- 50.732 lei
- Active circulante
- 766.015 lei
- Stocuri
- 541.612 lei
- Creanțe
- 191.486 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.917 lei
- Datorii
- 1.410.031 lei
- Capitaluri
- -593.284 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 832.210 lei
- Venituri totale
- 832.211 lei
- Cheltuieli totale
- 881.480 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.269 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.591 lei
- Active imobilizate
- 50.732 lei
- Active circulante
- 683.070 lei
- Stocuri
- 450.807 lei
- Creanțe
- 218.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.225 lei
- Datorii
- 1.240.316 lei
- Capitaluri
- -506.514 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 583.703 lei
- Venituri totale
- 583.717 lei
- Cheltuieli totale
- 803.085 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 219.368 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 227.003 lei
- Active imobilizate
- 50.732 lei
- Active circulante
- 437.600 lei
- Stocuri
- 345.681 lei
- Creanțe
- 71.695 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.504 lei
- Datorii
- 929.838 lei
- Capitaluri
- -441.506 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 893.989 lei
- Venituri totale
- 896.202 lei
- Cheltuieli totale
- 802.367 lei
- Profit brut
- 93.835 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.083 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 49.632 lei
- Active circulante
- 507.539 lei
- Stocuri
- 384.643 lei
- Creanțe
- 64.071 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.825 lei
- Datorii
- 739.126 lei
- Capitaluri
- -181.955 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 703.266 lei
- Venituri totale
- 703.505 lei
- Cheltuieli totale
- 1.067.083 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 363.578 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 363.578 lei
- Active imobilizate
- 49.632 lei
- Active circulante
- 256.049 lei
- Stocuri
- 64.920 lei
- Creanțe
- 191.121 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8 lei
- Datorii
- 668.803 lei
- Capitaluri
- -363.122 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 776.587 lei
- Venituri totale
- 756.194 lei
- Cheltuieli totale
- 745.532 lei
- Profit brut
- 10.662 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 68.734 lei
- Active circulante
- 262.861 lei
- Stocuri
- 158.940 lei
- Creanțe
- 103.374 lei
- Casa și conturi la bănci
- 547 lei
- Datorii
- 306.139 lei
- Capitaluri
- 25.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 605.443 lei
- Venituri totale
- 605.443 lei
- Cheltuieli totale
- 585.115 lei
- Profit brut
- 20.328 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.560 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.823 lei
- Active circulante
- 102.578 lei
- Stocuri
- 46.281 lei
- Creanțe
- 42.938 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.359 lei
- Datorii
- 112.641 lei
- Capitaluri
- 16.760 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2312 · Prelucrarea și fasonarea sticlei plate (CAEN Rev.2)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului