ALBUSHOES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 31 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ALBUSHOES S.R.L.
- CUI
- 45548608
- Nr. înmatriculare
- J2022001491409
- EUID
- ROONRC.J2022001491409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- LUICA, nr. 41, bl. 61, et. 8, ap. 49, CAMERA 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40991
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALBU MONICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.582 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 63.762 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 278.079 lei | -31.232 lei | 1 | 167.310 lei | 198.302 lei | -30.992 lei |
| 2024 | 305.222 lei | 17.450 lei | 1 | 215.910 lei | 79.111 lei | 136.799 lei |
| 2023 | 295.797 lei | 36.376 lei | 1 | 188.020 lei | 68.671 lei | 119.349 lei |
| 2022 | 164.937 lei | 82.773 lei | 1 | 86.372 lei | 3.399 lei | 82.973 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 278.079 lei
- Venituri totale
- 426.114 lei
- Cheltuieli totale
- 454.563 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.449 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.232 lei
- Active imobilizate
- 69.938 lei
- Active circulante
- 97.372 lei
- Stocuri
- 47.313 lei
- Creanțe
- 3.350 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.709 lei
- Datorii
- 198.302 lei
- Capitaluri
- -30.992 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 305.222 lei
- Venituri totale
- 303.037 lei
- Cheltuieli totale
- 280.974 lei
- Profit brut
- 22.063 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.450 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 144.660 lei
- Active circulante
- 71.250 lei
- Stocuri
- 19.641 lei
- Creanțe
- 550 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.059 lei
- Datorii
- 79.111 lei
- Capitaluri
- 136.799 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.797 lei
- Venituri totale
- 296.121 lei
- Cheltuieli totale
- 257.014 lei
- Profit brut
- 39.107 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.376 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 168.212 lei
- Active circulante
- 19.808 lei
- Stocuri
- 69.893 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- -50.085 lei
- Datorii
- 68.671 lei
- Capitaluri
- 119.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 164.937 lei
- Venituri totale
- 164.946 lei
- Cheltuieli totale
- 78.744 lei
- Profit brut
- 86.202 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 86.372 lei
- Stocuri
- 9.893 lei
- Creanțe
- 1.007 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.472 lei
- Datorii
- 3.399 lei
- Capitaluri
- 82.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului