ALBORZ ARK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 26 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ALBORZ ARK S.R.L.
- CUI
- 46729890
- Nr. înmatriculare
- J2022005809237
- EUID
- ROONRC.J2022005809237
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 august 2022
Sediu social
- Adresă
- Campul Pipera, nr. 125/9, et. 3, (fost nr. 1B lot 9), Office 31, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 12 dec)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARKIAN MARYAM — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 387.762 lei | 135.640 lei | 1 | 1.057.124 lei | 502.271 lei | 554.853 lei |
| 2023 | 529.131 lei | 406.498 lei | 1 | 844.678 lei | 440.321 lei | 404.357 lei |
| 2022 | — | -7.141 lei | 1 | 174.555 lei | 176.696 lei | -2.141 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 387.762 lei
- Venituri totale
- 392.122 lei
- Cheltuieli totale
- 234.388 lei
- Profit brut
- 157.734 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 135.640 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 672.117 lei
- Active circulante
- 385.007 lei
- Stocuri
- 9.078 lei
- Creanțe
- 329.953 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.976 lei
- Datorii
- 502.271 lei
- Capitaluri
- 554.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 529.131 lei
- Venituri totale
- 548.247 lei
- Cheltuieli totale
- 136.374 lei
- Profit brut
- 411.873 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 406.498 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 689.190 lei
- Active circulante
- 155.488 lei
- Stocuri
- 8.254 lei
- Creanțe
- 42.259 lei
- Casa și conturi la bănci
- 104.975 lei
- Datorii
- 440.321 lei
- Capitaluri
- 404.357 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 40 lei
- Cheltuieli totale
- 7.181 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.141 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.141 lei
- Active imobilizate
- 171.526 lei
- Active circulante
- 3.029 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 104 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.925 lei
- Datorii
- 176.696 lei
- Capitaluri
- -2.141 lei
- Capital subscris vărsat
- 5.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului