ALBINSTAL GAZ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpia Turzii, înmatriculată la 16 ianuarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- ALBINSTAL GAZ S.R.L.
- CUI
- 49413433
- Nr. înmatriculare
- J2024000248129
- EUID
- ROONRC.J2024000248129
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 ianuarie 2024
Sediu social
- Adresă
- RETEZATULUI, nr. 3, ap. 11, Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
- Localitate
- Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
- Cod poștal
- 405100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- POP ADALBERT — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 442 din 617 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, județul Cluj, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 28.050 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 47%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105.875 lei | 20.569 lei | 1 | 42.962 lei | 10.313 lei | 32.649 lei |
| 2024 | 72.247 lei | 11.880 lei | 1 | 34.686 lei | 22.606 lei | 12.080 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.875 lei
- Venituri totale
- 118.271 lei
- Cheltuieli totale
- 96.801 lei
- Profit brut
- 21.470 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.569 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 568 lei
- Active circulante
- 42.394 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.373 lei
- Datorii
- 10.313 lei
- Capitaluri
- 32.649 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.247 lei
- Venituri totale
- 86.813 lei
- Cheltuieli totale
- 74.224 lei
- Profit brut
- 12.589 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.880 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.273 lei
- Active circulante
- 32.413 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.913 lei
- Datorii
- 22.606 lei
- Capitaluri
- 12.080 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 9524 · Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului