ALBERT MIHALY AGRO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Chendu, Comuna Bălăușeri, înmatriculată la 6 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ALBERT MIHALY AGRO S.R.L.
- CUI
- 42216590
- Nr. înmatriculare
- J26/166/2020
- EUID
- ROONRC.J26/166/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- CHENDU, nr. 92, Sat Chendu, Comuna Bălăușeri, Mureș
- Localitate
- Sat Chendu, Comuna Bălăușeri, Mureș
- Cod poștal
- 547102
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 6 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ALBERT MIHAIL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 77 din 111 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0111, județul Mureș, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 9.005 din 16.897 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 64%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 205.629 lei | -59.124 lei | — | 337.673 lei | 496.695 lei | -159.022 lei |
| 2024 | 125.375 lei | -56.144 lei | — | 399.573 lei | 499.471 lei | -99.898 lei |
| 2023 | 167.213 lei | -115.870 lei | — | 374.459 lei | 418.213 lei | -43.754 lei |
| 2022 | 120.300 lei | -50.704 lei | — | 474.894 lei | 402.778 lei | 72.116 lei |
| 2021 | 129.664 lei | 77.580 lei | — | 456.315 lei | 333.495 lei | 122.820 lei |
| 2020 | 56.700 lei | 45.040 lei | — | 389.528 lei | 344.288 lei | 45.240 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 205.629 lei
- Venituri totale
- 288.558 lei
- Cheltuieli totale
- 347.289 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 58.731 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.124 lei
- Active imobilizate
- 133.562 lei
- Active circulante
- 204.111 lei
- Stocuri
- 187.242 lei
- Creanțe
- 76.718 lei
- Casa și conturi la bănci
- -59.849 lei
- Datorii
- 496.695 lei
- Capitaluri
- -159.022 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.375 lei
- Venituri totale
- 222.383 lei
- Cheltuieli totale
- 278.527 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 56.144 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 56.144 lei
- Active imobilizate
- 57.103 lei
- Active circulante
- 342.470 lei
- Stocuri
- 278.664 lei
- Creanțe
- 64.060 lei
- Casa și conturi la bănci
- -254 lei
- Datorii
- 499.471 lei
- Capitaluri
- -99.898 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.213 lei
- Venituri totale
- 254.656 lei
- Cheltuieli totale
- 370.526 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 115.870 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 115.870 lei
- Active imobilizate
- 62.447 lei
- Active circulante
- 312.012 lei
- Stocuri
- 253.867 lei
- Creanțe
- 47.111 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.034 lei
- Datorii
- 418.213 lei
- Capitaluri
- -43.754 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.300 lei
- Venituri totale
- 322.523 lei
- Cheltuieli totale
- 369.838 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 47.315 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50.704 lei
- Active imobilizate
- 137.473 lei
- Active circulante
- 337.421 lei
- Stocuri
- 304.311 lei
- Creanțe
- 32.062 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.048 lei
- Datorii
- 402.778 lei
- Capitaluri
- 72.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.664 lei
- Venituri totale
- 289.032 lei
- Cheltuieli totale
- 207.945 lei
- Profit brut
- 81.087 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.580 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 214.926 lei
- Active circulante
- 241.389 lei
- Stocuri
- 149.049 lei
- Creanțe
- 8.867 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.473 lei
- Datorii
- 333.495 lei
- Capitaluri
- 122.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.700 lei
- Venituri totale
- 117.538 lei
- Cheltuieli totale
- 70.797 lei
- Profit brut
- 46.741 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.040 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 285.100 lei
- Active circulante
- 104.428 lei
- Stocuri
- 29.342 lei
- Creanțe
- 13.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.918 lei
- Datorii
- 344.288 lei
- Capitaluri
- 45.240 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului