ALARA RESORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Medgidia, înmatriculată la 9 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ALARA RESORT S.R.L.
- CUI
- 41084092
- Nr. înmatriculare
- J13/1839/2019
- EUID
- ROONRC.J13/1839/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- DEZROBIRII, nr. 10, bl. 5, sc. A, ap. 2, Municipiul Medgidia, Constanța
- Localitate
- Municipiul Medgidia, Constanța
- Cod poștal
- 905600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHERGHEL SELDA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 691 din 728 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Constanța, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 24.078 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 69%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.800 lei | -63.643 lei | — | 64.396 lei | 204 lei | 64.192 lei |
| 2024 | 28.100 lei | -61.675 lei | — | 155.068 lei | 27.233 lei | 127.835 lei |
| 2023 | 44.378 lei | -22.613 lei | — | 199.733 lei | 10.223 lei | 189.510 lei |
| 2022 | 48.843 lei | -88.962 lei | 1 | 234.366 lei | 22.243 lei | 212.123 lei |
| 2021 | 94.331 lei | 81.849 lei | 1 | 336.189 lei | 35.105 lei | 301.084 lei |
| 2020 | 150.768 lei | 58.659 lei | 1 | 219.318 lei | 83 lei | 219.235 lei |
| 2019 | 197.667 lei | 160.376 lei | 0 | 162.376 lei | 1.800 lei | 160.576 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.800 lei
- Venituri totale
- 35.103 lei
- Cheltuieli totale
- 98.746 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 63.643 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 63.643 lei
- Active imobilizate
- 6.386 lei
- Active circulante
- 58.010 lei
- Stocuri
- 57.460 lei
- Creanțe
- 6 lei
- Casa și conturi la bănci
- 544 lei
- Datorii
- 204 lei
- Capitaluri
- 64.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.100 lei
- Venituri totale
- 28.100 lei
- Cheltuieli totale
- 89.775 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.675 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 61.675 lei
- Active imobilizate
- 47.543 lei
- Active circulante
- 107.525 lei
- Stocuri
- 101.240 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.285 lei
- Datorii
- 27.233 lei
- Capitaluri
- 127.835 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.378 lei
- Venituri totale
- 44.378 lei
- Cheltuieli totale
- 66.569 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.191 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.613 lei
- Active imobilizate
- 68.104 lei
- Active circulante
- 131.629 lei
- Stocuri
- 105.229 lei
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.396 lei
- Datorii
- 10.223 lei
- Capitaluri
- 189.510 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.843 lei
- Venituri totale
- 51.993 lei
- Cheltuieli totale
- 139.629 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 87.636 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 88.962 lei
- Active imobilizate
- 88.665 lei
- Active circulante
- 145.701 lei
- Stocuri
- 92.375 lei
- Creanțe
- 53.085 lei
- Casa și conturi la bănci
- 241 lei
- Datorii
- 22.243 lei
- Capitaluri
- 212.123 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 94.331 lei
- Venituri totale
- 146.831 lei
- Cheltuieli totale
- 62.799 lei
- Profit brut
- 84.032 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.849 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.306 lei
- Active circulante
- 219.883 lei
- Stocuri
- 83.579 lei
- Creanțe
- 100.617 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.687 lei
- Datorii
- 35.105 lei
- Capitaluri
- 301.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 150.768 lei
- Venituri totale
- 150.768 lei
- Cheltuieli totale
- 88.530 lei
- Profit brut
- 62.238 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.659 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.042 lei
- Active circulante
- 183.276 lei
- Stocuri
- 65.935 lei
- Creanțe
- 63.616 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.725 lei
- Datorii
- 83 lei
- Capitaluri
- 219.235 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.667 lei
- Venituri totale
- 197.667 lei
- Cheltuieli totale
- 31.361 lei
- Profit brut
- 166.306 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 160.376 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.251 lei
- Active circulante
- 144.125 lei
- Stocuri
- 26.232 lei
- Creanțe
- 80.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.893 lei
- Datorii
- 1.800 lei
- Capitaluri
- 160.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului