AL.GIMI ON TIME. S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Puchenii Moșneni, Comuna Puchenii Mari, înmatriculată la 10 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- AL.GIMI ON TIME. S.R.L.
- CUI
- 44415069
- Nr. înmatriculare
- J29/1452/2021
- EUID
- ROONRC.J29/1452/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- PUCHENII MOȘNENI, nr. 418, Sat Puchenii Moșneni, Comuna Puchenii Mari, Prahova
- Localitate
- Sat Puchenii Moșneni, Comuna Puchenii Mari, Prahova
- Cod poștal
- 107492
Contact
- Telefon
- 0721 209 980
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 7 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 21 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IVAN IZABELA-OANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Prahova.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -39.608 lei | — | 59.957 lei | 277.941 lei | -217.767 lei |
| 2024 | — | -47.516 lei | — | 92.288 lei | 273.341 lei | -178.159 lei |
| 2023 | 62.367 lei | -143.458 lei | 1 | 113.695 lei | 251.361 lei | -130.643 lei |
| 2022 | 497.471 lei | 56.608 lei | 5 | 125.422 lei | 68.694 lei | 56.728 lei |
| 2021 | 164.017 lei | 25.900 lei | 4 | 37.501 lei | 11.501 lei | 26.000 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 39.608 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 39.608 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.608 lei
- Active imobilizate
- 33.983 lei
- Active circulante
- 25.974 lei
- Stocuri
- 4.395 lei
- Creanțe
- 20.871 lei
- Casa și conturi la bănci
- 708 lei
- Datorii
- 277.941 lei
- Capitaluri
- -217.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 47.516 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 47.516 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.516 lei
- Active imobilizate
- 59.381 lei
- Active circulante
- 32.907 lei
- Stocuri
- 795 lei
- Creanțe
- 30.079 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.033 lei
- Datorii
- 273.341 lei
- Capitaluri
- -178.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.367 lei
- Venituri totale
- 63.957 lei
- Cheltuieli totale
- 206.792 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 142.835 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 143.458 lei
- Active imobilizate
- 84.920 lei
- Active circulante
- 28.775 lei
- Stocuri
- 2.356 lei
- Creanțe
- 9.761 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.658 lei
- Datorii
- 251.361 lei
- Capitaluri
- -130.643 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 497.471 lei
- Venituri totale
- 508.951 lei
- Cheltuieli totale
- 447.448 lei
- Profit brut
- 61.503 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.608 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.116 lei
- Active circulante
- 108.306 lei
- Stocuri
- 12.621 lei
- Creanțe
- 47.354 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.331 lei
- Datorii
- 68.694 lei
- Capitaluri
- 56.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 164.017 lei
- Venituri totale
- 164.017 lei
- Cheltuieli totale
- 136.510 lei
- Profit brut
- 27.507 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.021 lei
- Active circulante
- 25.480 lei
- Stocuri
- 12.442 lei
- Creanțe
- 605 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.433 lei
- Datorii
- 11.501 lei
- Capitaluri
- 26.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 100 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului