AITIFORAIPI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 27 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- AITIFORAIPI S.R.L.
- CUI
- 42328284
- Nr. înmatriculare
- J40/2880/2020
- EUID
- ROONRC.J40/2880/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- Văcărești, nr. 308, bl. 1E, et. 5, ap. 21, CAMERA NR.1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- UNGUREAN LUCIAN-ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3.001 din 3.769 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, municipiul București, peste 20% dintre firmele clasei. Locul 93.773 din 132.982 în tot județul, și locul 97.362 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 81%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98.401 lei | 41.290 lei | 0 | 42.487 lei | 957 lei | 41.530 lei |
| 2024 | 54.231 lei | 25.103 lei | 0 | 39.249 lei | 13.906 lei | 25.343 lei |
| 2023 | 43.902 lei | 11.154 lei | 0 | 11.715 lei | 321 lei | 11.394 lei |
| 2022 | 68.529 lei | 60.943 lei | 0 | 61.807 lei | 624 lei | 61.183 lei |
| 2021 | 24.741 lei | 23.080 lei | 0 | 33.498 lei | 22.000 lei | 11.498 lei |
| 2020 | 24.323 lei | 22.718 lei | 0 | 23.503 lei | 13.085 lei | 10.418 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.401 lei
- Venituri totale
- 99.112 lei
- Cheltuieli totale
- 48.619 lei
- Profit brut
- 50.493 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.290 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.213 lei
- Active circulante
- 33.274 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 10.197 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.077 lei
- Datorii
- 957 lei
- Capitaluri
- 41.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.231 lei
- Venituri totale
- 54.247 lei
- Cheltuieli totale
- 23.715 lei
- Profit brut
- 30.532 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.103 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.075 lei
- Active circulante
- 27.174 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.174 lei
- Datorii
- 13.906 lei
- Capitaluri
- 25.343 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.902 lei
- Venituri totale
- 44.138 lei
- Cheltuieli totale
- 30.216 lei
- Profit brut
- 13.922 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.154 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.347 lei
- Active circulante
- 6.368 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 862 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.506 lei
- Datorii
- 321 lei
- Capitaluri
- 11.394 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 68.529 lei
- Venituri totale
- 68.976 lei
- Cheltuieli totale
- 6.017 lei
- Profit brut
- 62.959 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.943 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.830 lei
- Active circulante
- 51.977 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 47.421 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.556 lei
- Datorii
- 624 lei
- Capitaluri
- 61.183 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.741 lei
- Venituri totale
- 24.741 lei
- Cheltuieli totale
- 919 lei
- Profit brut
- 23.822 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.080 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.138 lei
- Active circulante
- 24.360 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.360 lei
- Datorii
- 22.000 lei
- Capitaluri
- 11.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.323 lei
- Venituri totale
- 24.323 lei
- Cheltuieli totale
- 890 lei
- Profit brut
- 23.433 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 23.503 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.503 lei
- Datorii
- 13.085 lei
- Capitaluri
- 10.418 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului