AI OGLINZI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Chiajna, Comuna Chiajna, înmatriculată la 5 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- AI OGLINZI S.R.L.
- CUI
- 38657300
- Nr. înmatriculare
- J2018000030233
- EUID
- ROONRC.J2018000030233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- PĂCII, nr. 49, Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov
- Localitate
- Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov
- Cod poștal
- 77040
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SÎRGHIE MARIUS-CONDRAT — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 131 din 183 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7410, județul Ilfov, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 32.364 din 40.375 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 50%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.998 lei | 20.102 lei | — | 13.565 lei | 399 lei | 14.014 lei |
| 2024 | 35.245 lei | 9.870 lei | — | 5.313 lei | 12.326 lei | -6.088 lei |
| 2023 | 30.800 lei | 2.124 lei | — | 4.448 lei | 23.051 lei | -15.958 lei |
| 2022 | 16.938 lei | -4.463 lei | — | 3.075 lei | 21.807 lei | -18.082 lei |
| 2021 | 26.388 lei | -14.219 lei | — | 2.619 lei | 16.966 lei | -13.619 lei |
| 2020 | 18.493 lei | 3.533 lei | — | 20.135 lei | 359 lei | 20.148 lei |
| 2019 | 32.401 lei | 10.554 lei | — | 16.822 lei | 420 lei | 16.616 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.998 lei
- Venituri totale
- 54.059 lei
- Cheltuieli totale
- 29.084 lei
- Profit brut
- 24.975 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.102 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.486 lei
- Active circulante
- 12.079 lei
- Stocuri
- 1 lei
- Creanțe
- 1.587 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.491 lei
- Datorii
- 399 lei
- Capitaluri
- 14.014 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.245 lei
- Venituri totale
- 35.245 lei
- Cheltuieli totale
- 22.418 lei
- Profit brut
- 12.827 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.870 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 237 lei
- Active circulante
- 5.076 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.546 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.530 lei
- Datorii
- 12.326 lei
- Capitaluri
- -6.088 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.800 lei
- Venituri totale
- 30.913 lei
- Cheltuieli totale
- 27.051 lei
- Profit brut
- 3.862 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.124 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76 lei
- Active circulante
- 4.372 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 383 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.989 lei
- Datorii
- 23.051 lei
- Capitaluri
- -15.958 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1811 · Tipărirea ziarelor (CAEN Rev.3)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1813 · Servicii pregătitoare pentru pretipărire (CAEN Rev.3)
- 1814 · Legătorie și servicii conexe (CAEN Rev.3)
- 1820 · Reproducerea înregistrărilor (CAEN Rev.3)
- 3100 · Fabricarea de mobilă (CAEN Rev.3)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.3)
- 3240 · Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN Rev.3)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3524 · Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 115 activități autorizate în ordinea registrului.
Coduri anterioare (1 din 1)
- 7410 · Activități de design specializat (Rev.2, recodificat în 7411, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului