AGS CAR SPEED DIAGNOSTIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Roman, înmatriculată la 19 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- AGS CAR SPEED DIAGNOSTIC S.R.L.
- CUI
- 37790774
- Nr. înmatriculare
- J27/674/2017
- EUID
- ROONRC.J27/674/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- C. A. ROSETTI, nr. 14, SPAȚIUL NR. 2, Municipiul Roman, Neamț
- Localitate
- Municipiul Roman, Neamț
Contact
- Telefon
- 0766 266 157
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 5 iunie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUHLEA ŞTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 19 din 38 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4779, județul Neamț, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 7.266 din 10.134 în tot județul, și locul 3.981 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 72%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.765 lei | 775 lei | 1 | 4.841 lei | 34.012 lei | -29.171 lei |
| 2024 | 55.653 lei | -13.425 lei | 1 | 3.595 lei | 33.541 lei | -29.946 lei |
| 2023 | 47.775 lei | -8.737 lei | 1 | 4.905 lei | 21.426 lei | -16.521 lei |
| 2022 | 25.570 lei | 13.534 lei | 1 | 1.604 lei | 9.642 lei | -8.038 lei |
| 2021 | 27.060 lei | 18.797 lei | — | 1.000 lei | 22.572 lei | -21.572 lei |
| 2020 | 8.810 lei | -11.603 lei | 1 | 100 lei | 40.469 lei | -40.369 lei |
| 2019 | 45.473 lei | -11.198 lei | 1 | 6.504 lei | 35.269 lei | -28.765 lei |
| 2018 | 86.408 lei | -6.267 lei | 2 | 11.445 lei | 29.012 lei | -17.567 lei |
| 2017 | 69.662 lei | -11.500 lei | 2 | 22.439 lei | 33.739 lei | -11.300 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.765 lei
- Venituri totale
- 96.273 lei
- Cheltuieli totale
- 94.535 lei
- Profit brut
- 1.738 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 775 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.314 lei
- Active circulante
- 1.527 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.527 lei
- Datorii
- 34.012 lei
- Capitaluri
- -29.171 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.653 lei
- Venituri totale
- 56.756 lei
- Cheltuieli totale
- 69.603 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.847 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.425 lei
- Active imobilizate
- 1.597 lei
- Active circulante
- 1.998 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.998 lei
- Datorii
- 33.541 lei
- Capitaluri
- -29.946 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.775 lei
- Venituri totale
- 47.825 lei
- Cheltuieli totale
- 56.083 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.258 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.737 lei
- Active imobilizate
- 2.430 lei
- Active circulante
- 2.475 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.475 lei
- Datorii
- 21.426 lei
- Capitaluri
- -16.521 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului