AGROZOO VETMED SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 17 noiembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- AGROZOO VETMED SRL
- CUI
- 38501831
- Nr. înmatriculare
- J12/6455/2017
- EUID
- ROONRC.J12/6455/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 noiembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- BOGDAN PETRICEICU HAȘDEU, nr. 69, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400371
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 15 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.11.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂLIN CORNELIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 68 din 95 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4773, județul Cluj, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 9.626 din 42.640 în tot județul, și locul 8.446 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 705.565 lei | -7.229 lei | 2 | 298.547 lei | 183.985 lei | 114.562 lei |
| 2024 | 747.148 lei | 10.344 lei | 1 | 249.187 lei | 127.396 lei | 121.791 lei |
| 2023 | 685.226 lei | 8.872 lei | 1 | 241.724 lei | 130.783 lei | 111.447 lei |
| 2022 | 570.839 lei | -57.190 lei | 1 | 189.985 lei | 87.409 lei | 102.576 lei |
| 2021 | 617.351 lei | 75.666 lei | 1 | 243.512 lei | 83.746 lei | 159.766 lei |
| 2020 | 756.351 lei | 92.380 lei | 2 | 162.264 lei | 78.164 lei | 84.100 lei |
| 2019 | 64.414 lei | -8.480 lei | 1 | 68.356 lei | 76.636 lei | -8.280 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 705.565 lei
- Venituri totale
- 705.566 lei
- Cheltuieli totale
- 712.795 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.229 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.229 lei
- Active imobilizate
- 20.545 lei
- Active circulante
- 278.002 lei
- Stocuri
- 259.391 lei
- Creanțe
- 552 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.059 lei
- Datorii
- 183.985 lei
- Capitaluri
- 114.562 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 747.148 lei
- Venituri totale
- 751.872 lei
- Cheltuieli totale
- 738.862 lei
- Profit brut
- 13.010 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.344 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.112 lei
- Active circulante
- 228.075 lei
- Stocuri
- 221.442 lei
- Creanțe
- 2.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.663 lei
- Datorii
- 127.396 lei
- Capitaluri
- 121.791 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 685.226 lei
- Venituri totale
- 685.228 lei
- Cheltuieli totale
- 674.619 lei
- Profit brut
- 10.609 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.872 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.680 lei
- Active circulante
- 220.044 lei
- Stocuri
- 208.477 lei
- Creanțe
- 1.973 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.594 lei
- Datorii
- 130.783 lei
- Capitaluri
- 111.447 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 570.839 lei
- Venituri totale
- 570.840 lei
- Cheltuieli totale
- 623.902 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 53.062 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.190 lei
- Active imobilizate
- 22.247 lei
- Active circulante
- 167.738 lei
- Stocuri
- 162.228 lei
- Creanțe
- 2.844 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.666 lei
- Datorii
- 87.409 lei
- Capitaluri
- 102.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 617.351 lei
- Venituri totale
- 617.358 lei
- Cheltuieli totale
- 536.389 lei
- Profit brut
- 80.969 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.666 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.014 lei
- Active circulante
- 230.498 lei
- Stocuri
- 136.699 lei
- Creanțe
- 2.111 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.688 lei
- Datorii
- 83.746 lei
- Capitaluri
- 159.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 756.351 lei
- Venituri totale
- 768.802 lei
- Cheltuieli totale
- 669.771 lei
- Profit brut
- 99.031 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.380 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 162.264 lei
- Stocuri
- 86.808 lei
- Creanțe
- 75.011 lei
- Casa și conturi la bănci
- 445 lei
- Datorii
- 78.164 lei
- Capitaluri
- 84.100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.414 lei
- Venituri totale
- 64.414 lei
- Cheltuieli totale
- 72.250 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.836 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.480 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 68.356 lei
- Stocuri
- 67.477 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 879 lei
- Datorii
- 76.636 lei
- Capitaluri
- -8.280 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 7500 · Activități veterinare (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului