AGROMAX POWER SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 2 mai 2011.
Identitate
- Denumire legală
- AGROMAX POWER SRL
- CUI
- 28416844
- Nr. înmatriculare
- J02/496/2011
- EUID
- ROONRC.J02/496/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 mai 2011
Sediu social
- Adresă
- LIPOVEI, nr. 71/A, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 310294
Contact
- Telefon
- 0723 872 422
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.05.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MARTIN AGOTA-TIMEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Arad.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -510 lei | — | 4.550 lei | 347.723 lei | -343.172 lei |
| 2024 | — | -883 lei | — | 4.560 lei | 347.223 lei | -342.662 lei |
| 2023 | — | -683 lei | — | 4.861 lei | 346.640 lei | -341.778 lei |
| 2022 | — | -636 lei | — | 4.861 lei | 345.957 lei | -341.095 lei |
| 2021 | — | -697 lei | — | 4.660 lei | 345.120 lei | -340.459 lei |
| 2020 | — | -1.472 lei | — | 5.320 lei | 345.083 lei | -339.762 lei |
| 2019 | — | -1.756 lei | — | 4.961 lei | 343.251 lei | -338.289 lei |
| 2018 | — | -1.267 lei | — | 5.223 lei | 341.758 lei | -336.534 lei |
| 2017 | — | -10.017 lei | 1 | 4.980 lei | 340.248 lei | -335.267 lei |
| 2016 | — | -32.701 lei | 1 | 3.583 lei | 329.655 lei | -326.071 lei |
| 2015 | — | -69.763 lei | — | 31.921 lei | 325.342 lei | -293.420 lei |
| 2014 | 48.192 lei | -76.353 lei | — | 99.103 lei | 322.761 lei | -223.657 lei |
| 2013 | 0 lei | -77.547 lei | — | 174.007 lei | 321.311 lei | -147.304 lei |
| 2012 | 3.387 lei | -59.475 lei | — | 240.821 lei | 310.578 lei | -69.757 lei |
| 2011 | 0 lei | -10.482 lei | — | 184.775 lei | 195.057 lei | -10.282 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 510 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 510 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 510 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.550 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.402 lei
- Casa și conturi la bănci
- 148 lei
- Datorii
- 347.723 lei
- Capitaluri
- -343.172 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 883 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 883 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 883 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.560 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 157 lei
- Datorii
- 347.223 lei
- Capitaluri
- -342.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 683 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 683 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 683 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.861 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 458 lei
- Datorii
- 346.640 lei
- Capitaluri
- -341.778 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 636 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 636 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 636 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.861 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 458 lei
- Datorii
- 345.957 lei
- Capitaluri
- -341.095 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 17 lei
- Cheltuieli totale
- 714 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 697 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 697 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.660 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 257 lei
- Datorii
- 345.120 lei
- Capitaluri
- -340.459 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 171 lei
- Cheltuieli totale
- 1.643 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.472 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.472 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.320 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 917 lei
- Datorii
- 345.083 lei
- Capitaluri
- -339.762 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 38 lei
- Cheltuieli totale
- 1.794 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.756 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.756 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.961 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 558 lei
- Datorii
- 343.251 lei
- Capitaluri
- -338.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 119 lei
- Cheltuieli totale
- 1.386 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.267 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.267 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.223 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 820 lei
- Datorii
- 341.758 lei
- Capitaluri
- -336.534 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 8.726 lei
- Cheltuieli totale
- 18.656 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.930 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.017 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.980 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.490 lei
- Casa și conturi la bănci
- 490 lei
- Datorii
- 340.248 lei
- Capitaluri
- -335.267 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 185 lei
- Cheltuieli totale
- 32.884 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.699 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.701 lei
- Active imobilizate
- -821 lei
- Active circulante
- 4.404 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.227 lei
- Casa și conturi la bănci
- 177 lei
- Datorii
- 329.655 lei
- Capitaluri
- -326.071 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 81 lei
- Cheltuieli totale
- 69.844 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 69.763 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 69.763 lei
- Active imobilizate
- 27.999 lei
- Active circulante
- 3.922 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- -292 lei
- Datorii
- 325.342 lei
- Capitaluri
- -293.420 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 48.192 lei
- Venituri totale
- 48.199 lei
- Cheltuieli totale
- 123.106 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 74.907 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 76.353 lei
- Active imobilizate
- 94.852 lei
- Active circulante
- 4.251 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37 lei
- Datorii
- 322.761 lei
- Capitaluri
- -223.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 2.084 lei
- Cheltuieli totale
- 79.627 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 77.543 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 77.547 lei
- Active imobilizate
- 167.699 lei
- Active circulante
- 6.308 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.203 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.105 lei
- Datorii
- 321.311 lei
- Capitaluri
- -147.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.387 lei
- Venituri totale
- 14.678 lei
- Cheltuieli totale
- 74.153 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 59.475 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.475 lei
- Active imobilizate
- 231.166 lei
- Active circulante
- 9.655 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.455 lei
- Datorii
- 310.578 lei
- Capitaluri
- -69.757 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 1.653 lei
- Cheltuieli totale
- 12.135 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.482 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.482 lei
- Active imobilizate
- 175.313 lei
- Active circulante
- 9.462 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.405 lei
- Datorii
- 195.057 lei
- Capitaluri
- -10.282 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (4)
2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului