AGROCRED INVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Pâglisa, Comuna Dăbâca, înmatriculată la 11 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- AGROCRED INVEST S.R.L.
- CUI
- 46638490
- Nr. înmatriculare
- J12/4960/2022
- EUID
- ROONRC.J12/4960/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 august 2022
Sediu social
- Adresă
- PÎGLISA, nr. 98, Sat Pâglisa, Comuna Dăbâca, Cluj
- Localitate
- Sat Pâglisa, Comuna Dăbâca, Cluj
- Cod poștal
- 407267
Contact
- Telefon
- 0770 829 398
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 ianuarie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 9 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂTINEAN EDITH — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 32 din 52 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0150, județul Cluj, peste 40% dintre firmele clasei. Locul 31.080 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70.830 lei | 11.154 lei | 1 | 45.765 lei | 68.341 lei | -22.576 lei |
| 2024 | 62.050 lei | 10.086 lei | 1 | 36.319 lei | 70.049 lei | -33.730 lei |
| 2023 | 21.618 lei | -45.599 lei | 1 | 17.120 lei | 60.937 lei | -43.817 lei |
| 2022 | 6.000 lei | 1.582 lei | 1 | 9.916 lei | 8.134 lei | 1.782 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.830 lei
- Venituri totale
- 131.866 lei
- Cheltuieli totale
- 120.003 lei
- Profit brut
- 11.863 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.154 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.743 lei
- Active circulante
- 42.022 lei
- Stocuri
- 4.208 lei
- Creanțe
- 2.442 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.372 lei
- Datorii
- 68.341 lei
- Capitaluri
- -22.576 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.050 lei
- Venituri totale
- 119.466 lei
- Cheltuieli totale
- 108.744 lei
- Profit brut
- 10.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.086 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.239 lei
- Active circulante
- 30.080 lei
- Stocuri
- 2.100 lei
- Creanțe
- 47 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.933 lei
- Datorii
- 70.049 lei
- Capitaluri
- -33.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.618 lei
- Venituri totale
- 33.264 lei
- Cheltuieli totale
- 78.633 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.369 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.599 lei
- Active imobilizate
- 8.734 lei
- Active circulante
- 8.386 lei
- Stocuri
- 2.100 lei
- Creanțe
- 308 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.978 lei
- Datorii
- 60.937 lei
- Capitaluri
- -43.817 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului