AGROCIPRIMAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gura Văii, Comuna Girov, înmatriculată la 27 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- AGROCIPRIMAN S.R.L.
- CUI
- 38936100
- Nr. înmatriculare
- J27/195/2018
- EUID
- ROONRC.J27/195/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- PROF.DUMITRU TRIFAN, nr. 1, Sat Gura Văii, Comuna Girov, Neamț
- Localitate
- Sat Gura Văii, Comuna Girov, Neamț
- Cod poștal
- 617218
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- AVASILOAIEI NICOLAE-CIPRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0147, județul Neamț. Locul 2.348 din 10.171 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 186%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 882.338 lei | 314.250 lei | — | 156.401 lei | 48.188 lei | 108.213 lei |
| 2024 | 308.495 lei | -64.814 lei | — | 252.142 lei | 458.179 lei | -206.037 lei |
| 2023 | 266.134 lei | -132.156 lei | — | 240.789 lei | 382.012 lei | -141.223 lei |
| 2022 | 624.469 lei | 10.731 lei | — | 104.335 lei | 113.356 lei | -9.021 lei |
| 2021 | 653.305 lei | -96.175 lei | — | 400.635 lei | 420.387 lei | -19.752 lei |
| 2020 | 468.508 lei | 73.552 lei | — | 221.843 lei | 145.420 lei | 76.423 lei |
| 2019 | 344.942 lei | -83.974 lei | — | 110.905 lei | 108.034 lei | 2.871 lei |
| 2018 | 264.860 lei | 86.645 lei | — | 89.714 lei | 2.869 lei | 86.845 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 882.338 lei
- Venituri totale
- 1.022.442 lei
- Cheltuieli totale
- 648.348 lei
- Profit brut
- 374.094 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 314.250 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.209 lei
- Active circulante
- 127.192 lei
- Stocuri
- 37.004 lei
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.188 lei
- Datorii
- 48.188 lei
- Capitaluri
- 108.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 308.495 lei
- Venituri totale
- 323.863 lei
- Cheltuieli totale
- 388.677 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 64.814 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 64.814 lei
- Active imobilizate
- 38.616 lei
- Active circulante
- 213.526 lei
- Stocuri
- 133.742 lei
- Creanțe
- 17.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.459 lei
- Datorii
- 458.179 lei
- Capitaluri
- -206.037 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 266.134 lei
- Venituri totale
- 267.143 lei
- Cheltuieli totale
- 399.299 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 132.156 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 132.156 lei
- Active imobilizate
- 43.116 lei
- Active circulante
- 197.673 lei
- Stocuri
- 133.628 lei
- Creanțe
- 14.905 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.140 lei
- Datorii
- 382.012 lei
- Capitaluri
- -141.223 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 624.469 lei
- Venituri totale
- 624.469 lei
- Cheltuieli totale
- 595.380 lei
- Profit brut
- 29.089 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.731 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 52.751 lei
- Active circulante
- 51.584 lei
- Stocuri
- 44.318 lei
- Creanțe
- 2.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.266 lei
- Datorii
- 113.356 lei
- Capitaluri
- -9.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 653.305 lei
- Venituri totale
- 721.361 lei
- Cheltuieli totale
- 796.936 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 75.575 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 96.175 lei
- Active imobilizate
- 62.662 lei
- Active circulante
- 337.973 lei
- Stocuri
- 315.784 lei
- Creanțe
- 16.047 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.142 lei
- Datorii
- 420.387 lei
- Capitaluri
- -19.752 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 468.508 lei
- Venituri totale
- 499.635 lei
- Cheltuieli totale
- 412.757 lei
- Profit brut
- 86.878 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 73.552 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 34.130 lei
- Active circulante
- 187.713 lei
- Stocuri
- 66.229 lei
- Creanțe
- 4.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 116.704 lei
- Datorii
- 145.420 lei
- Capitaluri
- 76.423 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 344.942 lei
- Venituri totale
- 345.067 lei
- Cheltuieli totale
- 418.684 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 73.617 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 83.974 lei
- Active imobilizate
- 18.293 lei
- Active circulante
- 92.612 lei
- Stocuri
- 57.231 lei
- Creanțe
- 29.192 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.189 lei
- Datorii
- 108.034 lei
- Capitaluri
- 2.871 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 264.860 lei
- Venituri totale
- 282.235 lei
- Cheltuieli totale
- 187.119 lei
- Profit brut
- 95.116 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.645 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 89.714 lei
- Stocuri
- 12.155 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 77.559 lei
- Datorii
- 2.869 lei
- Capitaluri
- 86.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0147 · Creșterea păsărilor (CAEN Rev.2)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.2)
- 0162 · Activități auxiliare pentru creșterea animalelor (CAEN Rev.2)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului