AGRO-RUHNEDIN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 4 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- AGRO-RUHNEDIN S.R.L.
- CUI
- 40923200
- Nr. înmatriculare
- J13/1475/2019
- EUID
- ROONRC.J13/1475/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- SG. NICOLAE GRINDEANU, nr. 50, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900046
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 28 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MURATCEA RUHNEDIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 519 din 553 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0111, județul Constanța, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 19.038 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77.114 lei | 55.044 lei | — | 436.418 lei | 148.607 lei | 287.630 lei |
| 2024 | 93.019 lei | 31.703 lei | — | 349.006 lei | 116.240 lei | 232.585 lei |
| 2023 | 40.060 lei | 47.245 lei | — | 286.995 lei | 85.932 lei | 200.882 lei |
| 2022 | 47.935 lei | 40.573 lei | — | 228.102 lei | 74.284 lei | 153.637 lei |
| 2021 | 168.041 lei | 90.099 lei | — | 189.873 lei | 76.628 lei | 113.064 lei |
| 2020 | 2.565 lei | -1.937 lei | — | 96.990 lei | 71.757 lei | 25.052 lei |
| 2019 | 121.210 lei | 26.789 lei | — | 104.157 lei | 77.168 lei | 26.989 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.114 lei
- Venituri totale
- 98.501 lei
- Cheltuieli totale
- 39.385 lei
- Profit brut
- 59.116 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.044 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 436.418 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 407.110 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.308 lei
- Datorii
- 148.607 lei
- Capitaluri
- 287.630 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.019 lei
- Venituri totale
- 104.868 lei
- Cheltuieli totale
- 72.282 lei
- Profit brut
- 32.586 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.703 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 349.006 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 319.865 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.141 lei
- Datorii
- 116.240 lei
- Capitaluri
- 232.585 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.060 lei
- Venituri totale
- 71.903 lei
- Cheltuieli totale
- 23.637 lei
- Profit brut
- 48.266 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 286.995 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 274.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.160 lei
- Datorii
- 85.932 lei
- Capitaluri
- 200.882 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.935 lei
- Venituri totale
- 49.117 lei
- Cheltuieli totale
- 7.283 lei
- Profit brut
- 41.834 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.573 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 228.102 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 182.347 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.755 lei
- Datorii
- 74.284 lei
- Capitaluri
- 153.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.041 lei
- Venituri totale
- 163.801 lei
- Cheltuieli totale
- 68.736 lei
- Profit brut
- 95.065 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.099 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 189.873 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 103.528 lei
- Casa și conturi la bănci
- 86.345 lei
- Datorii
- 76.628 lei
- Capitaluri
- 113.064 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.565 lei
- Venituri totale
- 142.194 lei
- Cheltuieli totale
- 143.841 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.647 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.937 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 96.990 lei
- Stocuri
- 45.343 lei
- Creanțe
- 7.361 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.286 lei
- Datorii
- 71.757 lei
- Capitaluri
- 25.052 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.210 lei
- Venituri totale
- 65.604 lei
- Cheltuieli totale
- 35.082 lei
- Profit brut
- 30.522 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.789 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 104.157 lei
- Stocuri
- 44.418 lei
- Creanțe
- 39.234 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.505 lei
- Datorii
- 77.168 lei
- Capitaluri
- 26.989 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului